Carlton Trail College, Saskatchewan’ın önde gelen eğitim ve öğretim kurumlarından biridir. Humboldt, Watrous, Wynyard ve Southey’deki ofisler ve bölgedeki sınıflarla, programlarımız ve hizmetlerimiz doğu-orta Saskatchewan’daki öğrencilerin, iş dünyasının ve endüstrinin kariyer, istihdam, eğitim ve eğitim ihtiyaçlarına hizmet eder. Öğrenci merkezli yaklaşımımız, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur. Akademik ve Kişisel Danışmanlık, Kariyer Keşfetme ve Planlama, Burslar ve İstihdama Geçiş Destekleri gibi hizmetler, öğrencinin eğitimden istihdama geçişine yardımcı olur ve öğrenci başarısına katkıda bulunur. Deneyimli eğitmenlerimiz, öğrencilerin öğrenmelerine yardımcı olurken, daha küçük sınıflarımız daha kişiselleştirilmiş ilgi sağlar.

Her yaştan yetişkine hitap eden programlar ve kurslar sunuyoruz. Yüz yüze tekliflerimiz arasında İşletme, Sağlık Hizmetleri, İnsan Hizmetleri, Ticaret ve Teknoloji, Yetişkin Temel Eğitimi, Sağlık ve Güvenlik, Endüstri Eğitimi, İngilizce Dil Eğitimi, Bilgisayar ve Teknoloji, İş ve Mesleki Gelişim ve Genel İlgi alanlarındaki programlar ve kurslar yer almaktadır. . Ed2Go aracılığıyla çevrimiçi tekliflerimiz, öğrencilerin kendi evlerinin rahatlığında öğrenmelerini sağlar

Carlton Trail College Hakkında Bilgi

  • Pacific Institute eğitimi, öğrenciyi elde tutma oranını artırmak ve esneklik, eleştirel düşünme, yenilik, hesap verebilirlik ve liderlik gibi ek beceriler geliştirmek için tüm öğrencilere tam zamanlı kredi programlarında sunulmaktadır.
  • Tüm tam zamanlı enstitü kredi programlarımıza minimum iki haftalık bir iş deneyimi bileşeni dahil edilmiştir.
  • Carlton Trail College, Essentials of Firefighting 1001’in çevrimiçi ve yüz yüze modüllerini sunmak için eyaletteki 33 gönüllü itfaiye departmanıyla ortaklık yapıyor.
  • 2014-2015 Program Yılında, Yetişkin Temel Eğitim Programlarında Aborijin başarı oranı (tamamlama ve mezuniyet oranlarının kombinasyonuna dayalı olarak) bir önceki yıla göre% 23,5 artmıştır.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!