Kanada Dil Okulu Programları Hakkında Tüm Merak Ettiğiniz Soruların Yanıtı Aşağıda Yer Almaktadır. Kanada Dil Okulu Öğrencilerine Sunulan Avantajları Öğrenmek İçin Yazıyı Dikkatlice Okumanızı Tavsiye Ederiz!

Neden Kanada Dil Okulları

Çünkü öğrencilerin ihtiyaçları ve hedeflerine yönelik eğitim programları sunulmaktadır. Kanada’nın en iyi dil okullarını öğrenmek için devamını okuyabilirsiniz.

Öğrencilerin memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Kanada, dünyanın en başarılı eğitim sistemlerinden birisine sahiptir. Kanada dil okulu programlarındaki memnuniyet bunun en büyük göstergesidir.

Kanada dil okullarını tercih etmek için 5 neden:

 • Kanada Dil Okulu fiyatları alternatiflerine kıyasla Kanada Doları kurunun avantajıyla fırsatlar sunmaktadır!
 • Kanada, dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahiptir.
 • Kanada, dünyanın en yaşanabilir ülkeleri arasında gösterilmektedir. 
 • Dil eğitimi sonrasında direk olarak akademik programlara geçiş sağlanabilir. IELTS veya TOEFL gibi zor ve yoğun sınavlara girilmesine gerek yoktur. 
 • Teknolojik ve konfor odaklı kampüsler,
 • Öğrencilerin isteklerine göre düzenlenebilen konaklama seçenekleri.
 • Akıcı ve anlaşılabilir bir İngilizce aksanına sahiptir. Sınır komşusu olmasından dolayı Amerikan aksanına oldukça yakındır.

Kanada dil okulları, İngilizce veya Fransızca eğitim almak isteyen öğrencilere eşsiz imkanlar sunmaktadır. Dünyanın en yaşanabilir ülkeleri arasında gösterilen Kanada, bir göçmen ülkesidir. Bu yüzden orada kaldığınız süre boyunca herhangi bir yabancılık çekmeniz söz konusu dahi olmayacaktır. Anadili İngilizce olan bir ülkede, avantajlı döviz kuru fırsatıyla kolaylıkla eğitim alabilirsiniz.

Yurtdışında İngilizce eğitimi denildiğinde akla ilk gelen program şüphesiz Kanada dil okullarıdır. Yüksek refah seviyesi ve kalitei eğitim programları Kanada dil okulu programlarının tercih edilmesindeki en önemli sebeptir. Toronto, Vancouver, Montreal, Calgary ve Ottawa dil eğitimi için en sık tercih edilen şehirlerdir.

Dil okullarında eğitim alırken birçok seçenek öğrencilere sunulmaktadır. Zengin eğitim programları ve diğer ülkelerde bulunmayan konaklama seçenekleriyle Kanada dil okullarını tercih edebilirsiniz.

Kanada Kültür Merkezi: Kanada Dil Okulları Resmi Temsilcisidir

Buraya Tıklayarak Bilgi Formunu Doldurun: Uzman Danışmanlarımız Sizine İletişime Geçsin!

Kanada Dil Okulu Kayıt Aşamaları:

Kanada Dil Okulları Neden Tercih Ediliyor ?

Kanada Dil Okulu Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kanada’nın En İyi Dil Okulları

 ILAC Dil Okulları

Dünyanın en çok ödül alan İngilizce okullarından biri – 55 mükemmellik ödülü – ILAC, bugün İngilizceyi ikinci dil olarak öğreten liderlerden biridir. Unesco’ya göre , her yıl 14.000 öğrenci dünyanın yaşanabilecek en iyi şehirlerden ikisi olan Toronto ve Vancouver’da bulunan kampüslerde dolaşıyor.

 ILSC Dil Okulları

ILSC dil okulları, 3 ülke 7 şehide öğrencilere eğitim programı sunmaktadır. Öğrenciler başlangıç seviyesinden itibaren eğitim programlarına katılım sağlayabilirler. Toronto ve Vancouver şehirlerinde öğrencilere eğitim olanağı sunulmaktadır.

EC Dil Okulları

EC dil okulları tüm dünyada birçok farklı merkezde öğrencilere eğitim imkanı sunmaktadır. EC Kanada dil okulları: Toronto, Vancouver ve Montreal gibi 3 önemli merkezde öğrencilerine eğitim fırsatı sunmaktadır. Sunulan zengin eğitim programları ve benzersiz merkezlerle Kanada dil okulları eşsiz imkanlar sunmaktadır.

LSI Dil Okulları

Toronto ve Vancouver’daki merkezlerinde benzersiz eğitim programları öğrencileri bekliyor. Başlangıç seviyesinden itibaren öğrenciler eğitim alabilirler. Kanada Kültür Merkezi ile LSI dil okullarına başvurularınızı güvenle yapabilirsiniz.

Sprachcaffe Plus Dil Okulları

Toronto, Ottawa, Vancouver, Montreal, Calgary ve Victoria gibi birçok farklı şehirde öğrencilere eğitim olanağı tanımaktadır. Başlangıç seviyesinden itibaren daha fazla pratik yaparak eğitim alabilirsiniz.

Quest Language Studies

1997 yılından itibaren Toronto şehir merkezindeki kampüsünde eğitim programları sunmaktadır. Sunulan zengin eğitim programları ve olanaklarla Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisidir.

The Language Gallery

Kanada’nın en iyi dil okulları arasında yer alan The Language Gallery, Toronto ve Vancouver’daki merkezlerinde öğrencilere eğitim programı sunmaktadır. Benzersiz avantajlardan yararlanarak Kanada Kültür Merkezi ile güvenle başvurabilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Fiyatları

ILAC Dil Okulu Fiyatları

4 Hafta 1032 CAD
8 Hafta 2064 CAD
12 Hafta 2976 CAD
16 Hafta 3968 CAD
24 Hafta 5160 CAD
28 Hafta 6020 CAD
36 Hafta 7740 CAD

 

ILSC Dil Okulu Fiyatları

4 Hafta 1050 CAD
8 Hafta 2100 CAD
12 Hafta 2925 CAD
16 Hafta 3992 CAD
24 Hafta 5165 CAD
28 Hafta 6050 CAD
36 Hafta 7750 CAD

 

EC Dil Okulları Fiyatları

4 Hafta 1360 CAD
8 Hafta 2720 CAD
12 Hafta 3900 CAD
16 Hafta 5200 CAD
24 Hafta 7560 CAD
28 Hafta 8820 CAD
36 Hafta 11340 CAD

 

LSI Dil Okulları Fiyatları

4 Hafta 1080  CAD
8 Hafta 2160 CAD
12 Hafta 3060 CAD
16 Hafta 4080 CAD
24 Hafta 5160 CAD
28 Hafta 6020 CAD
36 Hafta 7740 CAD

Sprachcaffe Plus Dil Okulları Fiyatları

4 Hafta 1080 CAD
8 Hafta 2160 CAD
12 Hafta 3060 CAD
16 Hafta 4080  CAD
24 Hafta 4700 CAD
28 Hafta 5640 CAD
36 Hafta 7050 CAD

 

Quest Language Studies Fiyatları

4 Hafta 808 CAD
8 Hafta 1560 CAD
12 Hafta 2340 CAD
16 Hafta 3024 CAD
24 Hafta 3780 CAD
28 Hafta 4368 CAD
36 Hafta 5996 CAD

 

The Language Gallery Fiyatları

4 Hafta 850 CAD
8 Hafta 1550 CAD
12 Hafta 2450 CAD
16 Hafta 3050 CAD
24 Hafta 3800 CAD
28 Hafta 4350 CAD
36 Hafta 5595 CAD

Sizde Kanada’da Dil Eğitimi Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada’nın En İyi Dil Okulları Hangileridir ?

Kanada Dil Okulu Çalışma İzni Var Mı ?

Kanada Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Kanada dil okullarında eğitim almak isteyen öğrenciler için birçok seçenek vardır.

Aile Yanında Konaklama: En sık tercih edilen yöntemdir. Kanada devleti ve eğitim alacağınız kurumun anlaşmalı olduğu bir ailenin oda kiralamasıdır. Genellikle sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Bu kültüre sahip olmamızdan dolayı öğrencilerin yadırgadığı oluyor. Ancak orayı pansiyon olarak kabul edebilirsiniz. Ortalama aylık maliyet akşam yemeği dahil 700-900 CAD aralığında değişiklik göstermektedir.

Ev Kiralama: Tercih edilen ancak en masraflı yöntemler arasında yer almaktadır. Kiralayacağınız evlerin ücretini değiştiren en önemli faktör; Şehir merkezine olan uzaklığıdır. Aşağıdaki listede şehirlere göre ortalama ücretler yer almaktadır. Ancak bu ücretlerin altında veya üzerinde olabilir.

 • Toronto – CAD $1,900
 • Vancouver – CAD $1,950
 • Ottawa – CAD $1,300
 • Montreal – CAD $1,050
 • Edmonton – CAD $1,500
 • Calgary – CAD $1,600

Yurtta Konaklama: Bir başka alternatiftir. Sizler gibi uluslararası öğrencilerin kaldığı bu yurtlar: İnsanları daha yakından tanımak, arkadaş edinmek için biçilmiş kaftandır. 750-2000 CAD aralığında değişiklik göstermektedir. Tabi buradaki şehirler ve merkeze olan uzaklık en önemli faktörlerden birisidir.

Kanada Dil Okulu Çalışma İzni Var Mı ?

Kanada dil okulu programlarında çalışma izni yoktur. Ancak eğitim programları sonrasında üniversite, yüksek lisans veya master gibi programlarda çalışma izni vardır. Detaylı Bilgi Almak İçin: Kanada’da Çalışarak Eğitim

 

Kanada Dil Okulu Vizesi

Kanada dil okullarında eğitim almak isteyen öğrencilerin muhakkak Kanada dil okulu vizesi sahibi olması gerekmektedir. Kısa süreli veya uzun süreli eğitim alacak öğrenciler için iki farklı seçenek vardır.

Kısa Süreli Kanada Dil Okulları Vizesi: 6 aydan daha kısa süreli öğrencilerin alabileceği vize türüdür. Öğrenci vizesinden ayıran tek yönü: Daha sonra uzatılamayacak olmasıdır. Eğer başka bir eğitim programına katılacaksınız; Tekrar Kanada dışına çıkıp, başvuru gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Eminiz ki Kanadayı oldukça beğenecek ve alacağınız eğitimden fazlasıyla memnun olacaksınız. Bu yüzden Kanada öğrenci vizesine ihtiyaç duyacağınızdan eminiz. Dilerseniz Kanada öğrenci vizesi nedir, ne değildir bunu açıklayalım.

Uzun Süreli Kanada Dil Okulları Vizesi (Kanada Öğrenci Vizesi); Yukarıda belirttiğimiz gibi eğer 6 ay ve 6 aydan daha uzun süreli eğitim alacaksanız; Kanada öğrenci vizesi sahibi olmaya hak kazanıyorsunuz.

Neden Toronto Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

Neredeyse 3 Milyona yakın nüfusuyla Toronto, öğrencilerin en sık tercih ettiği şehirdir. Geniş ulaşım ağının yanı sıra öğrenciler için bir çok fırsat sunmaktadır.

Geniş ve bütçeye uygun eğitim/konaklama seçenekleri, ulaşım ağı ve ulaşım sistemi tercih edilmesindeki önemli etkenlerden birisidir.

Birçok dil okulunun merkezinin Toronto’da olduğundan bahsetmiştik. Özellikle öğrencilerin dil okulu konusunda geniş bir yelpazeye sahip olmaları sunulan en büyük şanstır.

 En İyi 5 Toronto Dil Okulunu Öğrenmek İçin Videoyu İzleyebilirsiniz.

Toronto Dil Okulları Fiyatları Ne Kadar ?

Kanada dil okulu fiyatları hakkında net bir yorum yapmak mümkün değildir. Seçtiğiniz okul, katılmak istediğiniz hafta, ders yoğunluğu gibi birçok ek faktör daha Toronto dil okulları fiyatlarını etkilemektedir.

Özellikle kaç haftalık bir eğitim alacağınız, eğitimin yoğunluğu ve katılım sağladığımız program fiyatları etkileyen en önemli unsurlar arasındadır.

Toronto Dil Okulları Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayınız


Neden Vancouver Dil Okullarını Tercih Etmeliyim ?

Dünya’nın en güvenli ve yaşanabilir şehirleri arasında yer alan Vancouver’da öğrencilere birçok imkan sunulmaktadır. Eğitim zamanları dışında sosyalleşme ve İngilizce pratik şansı oldukça yüksektir.

Büyük bir şehir olmasından dolayı konaklama veya benzeri seçimlerde öğrencilere birçok seçim hakkı sunulmaktadır. Öğrenciler istekleri doğrultusunda tercihlerini gerçekleştirebilirler.

En İyi 5 Vancouver Dil Okulunu Öğrenmek İçin Aşağıdaki Videoyu İzleyebilirsiniz.

Vancouver Dil Okulları Fiyatları Ne Kadar ?

Eğitim ücretlerini etkileyen birçok faktör vardır. Özellikle eğitim alınacak süre ve eğitimin yoğunluğu bu ücretleri etkileyen en önemli faktörler arasındadır. Kanada dil okulu programlarındaki ücretleri etkileyen birçok faktör vardır. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Vancouver dil okulları ücretlerinin yanı sıra konaklama imkanlarının oldukça fazla olması ve öğrencilerin birçok seçim yapma hakkı olmasından dolayı toplam ücretler oldukça değişken olabilmektedir.

Vancouver Dil Okulları Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayınız


Neden Montreal Dil Okulları

Paris’ten sonra dünya’nın en fazla Fransızca konuşulan şehrinin Montreal olduğunu biliyor muydunuz ? Fransızca dil eğitimi için en iyi tercihler arasında Montreal dil okulları yer almaktadır. Kanada dil okulu başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Montreal’in en iyi 5 dil okulunu öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Özellikle yüksek döviz kurlarını göz önünde bulundurduğumuzda, Kanada dil okullarında eğitim almanın ne kadar avantajlı ve ekonomik olduğunu çok daha iyi görebiliriz. Kanada dil okulu programlarında başarılı ve eşsiz bir deneyim sizi bekliyor olacaktır.

Fransızca eğitim için en iyi seçeneklerden birisi olan Montreal dil okulları, öğrencilere birçok farklı Fransızca programının kapısını açmaktadır.

Montreal Dil Okulları Fiyatları Ne Kadar ?

Eğitim ücretlerini etkileyen birçok faktör vardır. Özellikle eğitim alınacak süre ve eğitimin yoğunluğu bu ücretleri etkileyen en önemli faktörler arasındadır. Kanada dil okulu programlarındaki ücretleri etkileyen birçok faktör vardır. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Montreal dil okulları ücretlerinin yanı sıra konaklama imkanlarının oldukça fazla olması ve öğrencilerin birçok seçim yapma hakkı olmasından dolayı toplam ücretler oldukça değişken olabilmektedir.

Montreal Dil Okulları Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayınız

Sizde Kanada’da Dil Eğitimi Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.