Kanada Eğitim Günleri; 12-13 Ekim Tarihlerinde İstanbul, Taksim Divan Otel’de!

Ücretsiz Ön Kaydınızı Yaptırın; Özel İndirimden Yararlanın.

Kanada’da Çalışarak Eğitim Almak İster Misiniz ?

İlk Başvuran 1000 Kişiden 5 Kişiye Çekiliş İle IELTS Hediye! Bu Hediyeden Yararlanmak İçin Yerinizi Şimdiden Ayırtın!

Kanada Eğitim Günlerine katılarak; Kanada’da eğitim, çalışma ve göçmenlik hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bire bir sorabilir ve yanıt alabilirsiniz.

Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Online Kayıt Zorunludur. Lütfen Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurunuz.


Türkiye’deki Öğrencilere Özel Fiyatlarla Kanada Okulları İstanbul’da!
 
 

Kanada Eğitim Günleri, Kanada Kültür Merkezi tarafından organize edilen ve tamamen ücretsiz bir eğitim etkinliğidir. Kanadalı okul yetkilileriyle, Türkiye’deki öğrencileri buluşturmayı hedefleyen Kanada Eğitim Günleri, 12-13 Ekim tarihlerinde Taksim Divan Otelde!

Dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahip olan Kanada’da eğitim almanın birçok avantajı vardır. Özellikle belli programlara katıldığınızda eğitim süresince çalışma izni, eğitim sonrasında göçmenlik hakkı sunuyor olması en önemli sebeptir. Kanada günlerine katılacak olan üniversiteler, kolejler ve diğer okul yetkileriyle bu konuyu bire bir görüşme şansına sahip olacaksınız.Kanada günleri süresi boyunca eşsiz fırsatlardan yararlanarak, eğitim yaşamınıza bir adım önde başlayabilirsiniz.

Kanada Eğitim Günlerine katılım tamamen ücretsizdir!

Kanada Eğitim günleri öğrencilere birçok avantajlı programın kapılarını açmaktadır. Sadece eğitim maliyetleri olarak değil, avantajlı eğitim programları sayesinde eğitim sonrasında öğrencilere tanınan birçok hak vardır.

Özellikle akademik eğitim programları sonrasında sunulan: Kanada’da Çalışarak Eğitim ve Eğitim Sonrasında Göçmenlik hakkı öğrencilerin ilgisini çeken programlardan birisidir. Kanada günlerine katıldığınız takdirde aklınızdaki soruları okul yetkililerine bire-bir yöneltme şansına sahip olacaksınız.

 Kanada’nın En Seçkin Okullarının Katılımıyla:

Kanada Eğitim Günleri süreci boyunca birçok farklı eğitim programı hakkında merak ettiğiniz soruya yanıt bulabileceksiniz. Kanada günlerine katılım sağlayan okulların yetkilileri ile bire bir görüşme şansı elde edeceksiniz.

Aklınızdaki sorulara birince elden yanıt alacak, okul hakkında merak ettiğiniz tüm soruları birinci elde sorma fırsatı yakalayacaksınız.

Kanada Eğitim Günlerine Katıl; Ücretsiz Danışmanlık Hizmetinden Yararlanın! 

Kanada günlerine katılım sağlayacak öğrencilere ilk destek Kanada Kültür Merkezinden! Canada Edu Days süresi boyunca: Kanada Eğitim Günlerine katılan öğrencilerden Eğitim Danışmanlık Ücreti Alınmayacaktır. (**Sadece Katılımcı Okullar İçin Geçerlidir.)

Kanada Eğitim Günleri; Kanadayı Bir Bilene Sorun!

Neden Kanada Eğitim Günlerine Katılmalıyım ?

İyi bir eğitim kişinin yaşamını tamamen değiştirebilir. Kanada Günlerine katılım sağlayan okulların tamamı; Tüm dünya’da geçerliliği bulunan ve hangi ülkede olduğunuza bakılmaksızın saygın bir programdan mezun olmuş olacaksınız. Kanada günlerinde aklınızdaki soruları okul yetkililerine sorarak yanıt bulabilecek, eşsiz fırsatlardan yararlanacaksınız.

Bunun yanı sıra eğitim programlarının YÖK denkliği olması, Türkiye’de geçerli eğitim ve iş deneyimi sunuyor olmasının avantajları vardır.

Yurtdışı eğitimde çoğu zaman öğrencilerin en büyük kaygıları gidecekleri okuldur. Okulu tam anlamıyla tanımadan eğitim alma fikri birçok kişiye uzak gelmektedir.

Kanada Günlerine katılım sağladığınız takdirde; Merak ettiğiniz soruların yanıtlarına birinci elden ulaşma şansı elde edeceksiniz.

Kanada Eğitim Günleri, Kanada Kültür Merkezi Tarafından Organize Edilmektedir. 

Kanada Kültür Merkezi, faaliyete geçtiği günden itibaren birçok öğrencinin Kanada’da eğitim alması konusunda profesyonel destek sağlamıştır.

Türkiye’deki öğrencilerle, Kanada’daki okulların buluşturmak amacıyla bu etkinlik organize edilmiştir.

*Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine katılım tamamen ücretsizdir.

*Ücretsiz danışmanlık hakkı kazanmak için online başvuru yapılması gerekmektedir. (Sadece Kanada günlerine katılım sağlayan öğrencileri kapsar.)

Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Online Kayıt Zorunludur. Lütfen Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurunuz.