EC Kanada dil okulu, tüm dünyada birçok farklı merkezde öğrencilere eğitim imkanı sunmaktadır. EC Kanada dil okulları: Toronto, Vancouver ve Montreal gibi 3 önemli merkezde öğrencilerine eğitim fırsatı sunmaktadır. Sunulan zengin eğitim programları ve benzersiz merkezlerle Kanada dil okulları eşsiz imkanlar sunmaktadır.

Başlangıç seviyesinden, ilerleyen seviyelere kadar EC Kanada dil okulu programları öğrencilere zengin imkanlar sunmaktadır. Sınav hazırlık, denklik programları veya iş için gerekli dil eğitimi programları sıklıkla tercih edilmektedir. EC Kanada dil okulu programlarına Kanada Kültür Merkezi ile güvenle başvurabilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulu programları resmi temsilcisidir. 

Kampüsler

Toronto: Kanada’nın en popüler şehirlerinden birisi olan Toronto’da eğitim fırsatları öğrencileri bekliyor.  EC Toronto şehrin merkezinde yer almaktadır. Teknolojik kampüsleri ve şehir içerisindeki etkinliklerle çok daha fazla pratik yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Vancouver: Kanada’nın birçok noktasına kıyasla çok daha ılıman bir iklime sahiptir. Vancouver, dünyanın en yaşanabilir ülkeleri arasında yer almaktadır. EC Vancouver dil okulu, öğrencilere teknolojik ve zengin kampüslerde eğitim fırsatları sunulmaktadır.

Montreal: Fransızca öğrenmek isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisidir. Pratik yapma şansı ve birçok etkinlikle daha fazla İngilizce pratik yapma hakkına sahip olabilirsiniz.

Popüler Programlar

  • Genel İngilizce Programı,
  • Bire-bir İngilizce,
  • Yoğun İngilizce Eğitimi,
  • IELTS Sınav Hazırlığı
  • TOEFL Sınav Hazırlığı
  • TOEIC Sınav Hazırlığı
  • Pathway Programı,
  • Cambridge CAE Yoğun Sınav Hazırlığı,
  • Cambridge FCE Yoğun Sınav Hazırlığı,

Kanada EC Dil Okulu Fiyatları

Kanada EC dil okulu ücretleri aşağıda yer almaktadır. Ücretler okuldan kaynaklı olarak değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki bilgi formunu doldurduğunuz takdirde özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

4 Hafta: 1360 CAD
8 Hafta: 2720 CAD
12 Hafta: 3900 CAD
16 Hafta: 5200 CAD
24 Hafta: 7560 CAD
28 Hafta: 8820 CAD
36 Hafta: 11340 CAD

Sizde Kanada’da Dil Eğitimi Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Dil Okulları Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız