Kanada’da dil eğitimi denildiğinde akla ilk gelen okullar arasında ILAC dil okulları yer almaktadır. Kanada’nın en seçkin dil okulları arasında yer alan ILAC(International Language Academy of Canada), öğrencilerine başlangıç seviyesinden, ileri seviyede eğitim programlarına kadar birçok seçenek sunuyor.

Toronto ve Vancouver’daki kampüslerinde 75’i aşkın ülkeden katılım sağlayan öğrencilerine eşsiz bir tecrübe sunmaktadır. 1997 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren öğrencilerine oldukça zengin eğitim imkanları sunmaktadır. Belli bir süre eğitim aldıktan sonra üniversite veya kolejlerle akreditasyonu olmasından dolayı IELTS veya TOEFL sınavlarına girmeden eğitim yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Sadece genel İngilizce değil: Akademik veya İş İngilizcesi alanlarında eğitim alabilirsiniz. Kanada’yı daha yakından tanımak, eşsiz bir tecrübeye sahip olmak ve İngilizce eğitimi almak için ILAC dil okulu programlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

ILAC 360º Turu

ILAC 360º Turu

Neden Kanada ILAC Dil Okulu

70’den fazla okulla akreditasyonu olan ve yüksek memnuniyet oranına sahip ILAC dil okullarını tercih etmelisiniz. Çünkü:

 • Her yıl 14.000’i aşkın, 70’den fazla ülkeden öğrencinin Kanada dil okulları programında tercihidir.
 • Kanada’nın en başarılı dil okulları arasındadır. Aynı zamanda en fazla ödüle sahip okuludur.
 • Türkiye’den gelen öğrenciler için Türkçe rehberlik hizmeti mevcuttur. İhtiyaç duyduğunuz durumda, dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz.
 • Toronto ve Vancouver gibi Kanada’nın en değerli iki şehrinde eğitim vermektedir. Kampüsleri şehir merkezinde yer almaktadır.
 • Konforlu ve güvenli konaklama programları sunmaktadır. Rahatsız olduğunuz veya istemediğiniz bir durumda konaklamanızı değiştirebilirsiniz.
 • Kanada Kültür Merkezi ile başvuran öğrencilere özel indirimler sunmaktadır.
 • 70’den fazla üniversiteye IELTS veya TOEFL sınavına girmeden kayıt olabilirsiniz.
 • Başlangıç seviyesinden, ileri seviyeye kadar öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun eğitim programları sunmaktadır. 10-14 kişilik sınıflarda ve farklı ülkeden gelen öğrencilerle pratik yapma imkanınız olacaktır.

ILAC Dil Okulu temsilcisi Olcay GASER, Kanada Eğitim Günlerinde sorumuza yanıt verdi.

 

ILAC Dil Okulu Programları Hangileridir ?

 

 • General English
 • Cambridge FCE,CAE&CPE
 • Business English
 • TOEFL Preparation
 • IELTS Preparation
 • University Pathway
 • GAP YEAR
 • ILAC + VFS English for Creative Arts
 •     Young Adult Programs (Ages 15-18)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ILAC Dil Okulu Fiyatları

*Aşağıda yer alan ücretler dönemsel olarak veya okuldan kaynaklı olarak değişiklik gösterebilir. 

ILAC Dil Okulu Tanıtım Videosu:

ILAC Toronto Kampüs Turu:

ILAC Vancouver Kampüs Turu:

Öğrenciler İçin Vancouver Havalimanı Süreci:

Öğrenciler İçin Toronto Havalimanı Süreci:

Telefon Numarası Nasıl Alınır ?

Kanada Toronto Turu:

Kanada’da Bahşiş Kültürü

Kanada’da Banka Hesabı Nasıl Açılır ?

Kanada’da Sağlık Sigortası Nasıl Alınır ?

ILAC Dil Okulu Programlarında Konaklama Seçenekleri Nelerdir ?

Popüler 3 seçenek aşağıda yer almaktadır.

Aile Yanı Konaklama:

Öğrenciler tarafından en sık tercih edilen ve eğitim sürecinize birçok katkı sağlayacak aile yanı konaklama seçeneğidir. Kanadalı ailelerin yanına tercihinize bağlı olarak bir veya iki kişilik odalarda konaklama imkanına sahip olacaksınız. Seçiminize bağlı olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil programları tercih edebilirsiniz. Özellikle Kanadalı kişilerle pratik yapma şansı sunması ve Kanadayı daha yakından tanımanıza yardımcı olacağı için aile yanı konaklamayı seçebilirsiniz.

Yurtta Konaklama: 

ILAC dil okulunun bu kadar başarılı olmasındaki en önemli sebeplerden biriside şüphesiz öğrencilerine sağladığı imkanlardır. Bu yüzden oldukça yüksek memnuniyet oranına sahiptir. Oldukça modern ve alışılmışın dışında öğrenci yurtlarında konaklama imkanı sunmaktadır. Yurtların tamamı oldukça modern ve okula yakın konumdadır. Yurttaki odanızdaki kişi sayısı yine yapacağınız tercihle doğru orantılıdır. Konforlu ve İngilizce eğitiminize katkı sağlaması için yurtta konaklama seçeneğini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Rezidans Kiralama:

Seçenekler arasında en konforlu olanı şüphesiz rezidans kiralamadır. Ancak konforlu olduğu kadar masraflı bir süreçtir. Bu yüzden oldukça az Kanada dil okulu öğrencisi tarafından tercih edilmektedir. Ancak sizler gibi birkaç öğrenci ile birlikte eve çıktığınızda masraflar azalacaktır. Sizler gibi farklı ülkelerden dil eğitimi için Kanadayı tercih etmiş kişilerle eve çıkarsanız İngilizce eğitiminize katkısı olabilir.

Kanada ILAC Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

Hafta Yoğun İngilizce Programı ILAC KISS
4 Hafta 1036 C$ 640 C$
8 Hafta 2072 C$ 1200 C$
12 Hafta 2988 C$ 1680 C$
16 Hafta 3984 C$ 2240 C$
20 Hafta 4980 C$ 2800 C$
24 Hafta 5640 C$ 3240 C$
28 Hafta 5640 C$ 3780 C$
32 Hafta 7520 C$ 4320 C$
36 Hafta 8208 C$ 4860 C$
40 Hafta 9120 C$ 5400 C$
44 Hafta 9724 C$ 5940 C$

ILAC dil okulu fiyatları seçim yapılacak programa göre değişiklik göstermektedir. ILAC dil okullarına Kanada Kültür Merkezi ile başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, ILAC dil okulları resmi temsilcisidir.

Sıkça Sorulan Sorular

ILAC dil okulu hangi şehirlerde eğitim verir ?

Toronto ve Vancouver şehirlerinde kampüsler mevcuttur. ILAC Toronto şehir merkezinde yer almaktadır. Toronto'nun metro hatlarının (Bloor & Yonge) ana kesişme noktasından sadece birkaç adım uzaklıktadır ve Kanada'daki en büyük halk kütüphanesi olan Metro Referans Kütüphanesi'nin hemen yanındadır. ILAC Vancouver, sahil kenarında, toplu taşımaya yakın bir konumdadır. İş bölgesine ve popüler Gas Town'a yürüme mesafesindedir.

ILAC kampüsleri ne kadar iyi ?

ILAC Toronto, hepsi butik tarzı, modern ve parlak bir görünüme sahip altı kampüse sahiptir. Tüm kampüsler Toronto'nun Yonge ve Yorkville bölgesinin yakınında yer almaktadır. ILAC Vancouver, tümü butik tarzı, modern ve parlak bir görünüme sahip dört şehir kampüsüne sahiptir. Tüm kampüsler, güzel Vancouver Limanı'nın manzarasına sahip Vancouver şehir merkezinde yer almaktadır.

ILAC kampüslerinde hangi olanakları sunuyor?

ILAC Toronto: 138 sınıf, ücretsiz wifi ve öğrenci salonu alanları vardır. Toronto Merkez Kütüphanesi (Kanada'daki sınıfının en büyüğü) ILAC'a sadece birkaç adım uzaklıktadır ve tüm hizmetleri ILAC öğrencilerine ücretsizdir. ILAC Vancouver: 75 sınıf, ücretsiz wifi ve öğrenci salonu alanları vardır.

ILAC Dil Okullarında %50’ye Varan Kanada Kültür Merkezine Özel İndirimlerden Faydalanmak İçin Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Uzman Eğitim Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.