Sprachcaffe Plus dil okulları tüm dünyada birçok farklı merkezde öğrencilere eğitim vermektedir. Kanada’da oldukça popüler ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları sunmaktadır. 1983 yılında kurulmuş olan Sprachcaffe Plus dil okulları 30’u aşkın merkezde yaklaşık 40.000 öğrenciye eğitim imkanı sunmaktadır.

Kanada dil okulu programları arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Kanada Kültür Merkezi, Sprachcaffe dil okulları resmi başvuru merkezidir. Ekonomik ücretlerle eğitim almak, başvurularınızı güvenle gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebiliraşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Kanada Sprachcaffe Plus Dil Okulları

Bu amaçla ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler düzenlemekteyiz! Öğleden geceye kadar sabah derslerini destekleyici ve basit bir dil eğitimini unutulmaz bir deneyime dönüştürmeye yardımcı olacak birçok aktivite bulunmaktadır.
Sprachcaffe/Languages PLUS ile dil seyahat endüstrisinin sunabileceği en iyi yurtdışı eğitimin programlarından birini seçtiginizden emin olabilirsiniz.

Sprachcaffe Dil Okulları: Sprachcaffe/Languages PLUS bir dili sadece o dilin konuşulduğu ülkede öğretir. Bu da ülkeyi, şehri ve insanlarını öğrenmenin önemli bir konsepti haline getirir. Rahat bir ortamda, hata yapmaktan korkmadan öğreneceksiniz ve bu daha çok bir dil kahvesinde fikirlerinizi tartışmak gibi olacak. Bu nedenle organizasyonumuzun ismi dil ve konuşma anlamına gelen ”Sprach” ve Kafe anlamına gelen “Caffe”den oluşmuştur. Konuşma Kahvesi atmosferini tüm okullarımızda oluşturduk.
Sizin için avantajı: Kurslarımız sizi dünyanın her tarafından gelen diğer öğrencilerle buluşturarak ufkunuzun genişlemesini sağlar. Okullarımızın yerlerini belirlerken sadece pozitif eğitim ortamını değil aynı zamanda boş zaman ve kültürel aktiviteler için ideal olanaklara sahip olmasını göz önünde bulundurduk. Bundan dolayı her bir dil için büyük modern şehirlerin heyecanlı atmosferini, huzurlu ve çekici daha küçük şehirlerden birini veya taşra kasabalarını seçebilirsiniz.

 

Kanada Sprachcaffe Dil Okulu Kampüsleri

Toronto: Toronto, Kuzey Amerika’daki en temiz ve en güvenli şehirlerden biri olarak kabul ediliyor ve bu da dil eğitimi gezileri için ideal bir yer.

İngilizceniz yerel halk ve diğer dil öğrencilerine ile birlikte pratik yapacağınız için hızlı bir şekilde gelişecektir. Bizimle Toronto’ya dreamy dil gezileri yapın ve Ontario Gölü’nün Kanada’daki kültür merkezini keşfedin. Toronto, ülkenin en büyük şehri ve aynı zamanda “Kanada’nın New York’u” olarak anılıyor. Toronto’daki dil okulumuzda, çeşitli İngilizce kursları sunduğumuzdan, dil becerilerinizi hızlı ve sürdürülebilir bir şekilde geliştirirsiniz. Toronto’daki muhteşem İngilizce kurslarımızdan birine rezervasyon yapın ve Ontario Gölü’nün yanında Kanada’nın kültür merkezini keşfedin.

Ottawa: Ontario eyaletindeki Ottawa, Kanada’nın başkentidir. Avrupa tarzı ile Parlamento Hill binaları turistler arasında popülerdir ve alan genellikle ışık gösterileri, festivaller, turlar ve Kanada Kraliyet Monteli Polis geçitleri için kullanılır. Şehrin hemen dışında küçük köyler ve bol çiftliklerle keşfetmek için harika kırsal alanlar var. Renkli manzara, muhteşem manzaralar ve dost canlısı insanlar tarafından büyüleneceksiniz. İngilizce dil kursunuz sırasında Ottawa’yı daha fazla keşfetmek için bolca zamanınız olacak. Sanat ve kültüre ilgi duyuyorsanız, şehirdeki büyük galeri ve müzelerin arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ottawa’daki okulumuzda, öğrencilerimiz etkili ve eğlenceli İngilizce kurslarımız sırasında dil becerilerini hızla geliştirirler. Mevcut kurslar Standart, Yoğun, Yarı zamanlı, Özel ve daha birçok İngilizce kursları içerir.

Vancouver: Vancouver’ın ünlü alışveriş caddesi Robson Caddesi’ne sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan dil okulumuz, Vancouver’a bir dil eğitimi gezisi için ideal bir konumdadır. Merkez şehir merkezi konumu, öğrencilerimize dil okulumuza yürüme mesafesinde Skytrain, otobüs durakları, mağazalar ve Stanley Park’a sahip olma avantajı sağlar. Dil okulumuzun Vancouver’daki tam yeri, Batı Pender ve Bute’nin kesişme noktasındadır. Bölgede çok sayıda kafe, bar ve dükkan bulunmaktadır. Daha sonra Capilano Suspension Bridge’de heyecan verici bir yürüyüş yapın ya da ünlü Vancouver Akvaryumu’nu ziyaret edin. Sanat ve kültüre ilgi duyuyorsanız, Vancouver’ın gururla sunduğu geniş galeri ve müze seçeneklerini ziyaret edebilirsiniz.

Montreal: Sprachcaffe Montréal dil okulumuz,şehir merkezine oldukça yakındır. Kanada metropolü iki dilliliğiyle biliniyor, bu yüzden İngilizce’yi çok iyi öğrenebilir, aynı zamanda Fransızca da öğrenebilirsiniz.

Kanada’nın ikinci büyük şehri Montreal, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri ağırlamaktadır. eğitim izni sırasında İngilizce öğrenmek için ideal ortam. Montreal’in çok kültürlü yeteneği, dil, kültür ve macera öğrenmek için mükemmeldir. Etkin İngilizce kurslarımız ile birlikte, bu Montréal için unutulmaz bir dil gezisi sağlar. Montréal’deki dil okulumuzda, dil becerilerinizi hızlı ve etkili bir şekilde geliştirebilirsiniz. Tarihi binaların, kiliselerin ve modern günlük gökdelenlerin karışımı, Montreal’i gerçekten eşsiz bir şehir haline getiriyor ve canlı müzik kültürü, görsel sanatlar, tiyatro ve dans sahneleri heyecan verici bir kültürel ortam sağlıyor.

Calgary:  Calgary’de, farklı dil kursları sunuyoruz, böylece etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sizin için en uygun dil kursu, Calgary’de yaptığınız bir dil sınavı ile belirlenir. İngilizce dersleri her zaman pazartesiden cumaya yapılır.

İngilizce kursunda Sprachcaffe tarafından geliştirilen öğretim yöntemi, maksimum öğrenme etkisi sağlar: Yaratıcı ve otantik öğrenmenin yanı sıra güncel ve profesyonel öğretim materyallerini kullanarak, minimum zamanda maksimum öğrenme sonuçlarını elde edersiniz.

Victoria: Victoria’da birkaç farklı dil kursu sunuyoruz. Dil kurslarımızın her biri, pazartesiden cumaya kadar gerçekleşmektedir. Kurs başlamadan önce size en uygun kursu bulmak için bir yerleştirme testi yapılacaktır. Tüm dil öğretmenlerimiz size en iyi motivasyon ile kendi dillerini öğretmek isteyen nitelikli ana dili konuşmacılardır. Dersten sonra bile, onlara zorluklarla veya dil problemleriyle yaklaşabilir, yardım ve destek alabilirsiniz. Dil öğretmenleriniz her zaman bölgedeki kültürel ve eğlence etkinlikleriyle ilgili iyi ipuçlarına sahiptir.

Sprachcaffe Dil Okulu Programları

 • Genel İngilizce Programı
 • Hızlandırılmış İngilizce Eğitimi
 • Akademik Eğitim Programı
 • Yoğun İngilizce Eğitimi
 • Pathway Programı

Sprachcaffe dil okulu programları öğrencilerin ihtiyaçları ve isteklerine yönelik seçenekler sunmaktadır.


Sprachcaffe Dil Okulu Fiyatları

*Fiyatlar dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için merkezimizle İLETİŞİME GEÇebilirsiniz.

Haftada 20 DersHaftada 24 DersHaftada 30 Ders
6 HAFTA 1.300 CAD1500 CAD1.750 CAD
12 HAFTA 2.450 CAD2.850 CAD3.350 CAD
18 HAFTA 3.375 CAD3.975 CAD4.725 CAD
24 HAFTA4.500 CAD5.300 CAD6.300 CAD
31 HAFTA5.625 CAD6.625 CAD7.875 CAD
36 HAFTA6.750 CAD7.950 CAD9.450 CAD
42 HAFTA7.875 CAD9.275 CAD11.025 CAD
48 HAFTA9.000 CAD10.600 CAD12.600 CAD

KONAKLAMA MALİYETLERİ:

Aile yanında 1 kişilik oda, 3 öğün yemek dahil 1 haftalık ücret: 225 CAD

Aile yanında 1 kişilik oda, 2 öğün yemek dahil 1 haftalık ücret: 210 CAD

Aile yanında 1 kişilik oda, yemeksiz 1 haftalık ücret: 165 CAD

HAZİRAN / TEMMUZ / AĞUSTOS( Konaklama yaz farkı haftalık): 20 CAD

DİĞER ÜCRETLER

Havaalanı karşılama: 100 CAD

Sağlık sigortası haftalık: 16,5 CADNeden Sprachcaffe Dil Okulları

Sprachcaffe Eğitmen Kadrosu: Dünyanın birçok bölgesinde bulunan Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenlerimiz, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Onlar etkili ve heyecan doludurlar. Onların kişiliği, espiri anlayışı, enerjisi ve hassasiyeti kurslarımzın başarısında önemli bir rol oynar.

 Personelimiz insanlarla iletişim konusunda oldukça iyi eğitimlidirler. Öğretmenlerimiz görevlerini sadece bir iş olarak değil taahhüt olarak gören kişilerdir ve çok fazla taahhüde ihtiyaç vardır. Dersler bittikten sonra bile dil öğrenme zorlukları ile ilgili tavsiyelerde bulunmak, yardımcı olmak ve ayrıca kültürel, sportif ve yerel etkinliklerle ilgilibilgi vermek için öğrencilerimizin yanındadırlar.

 


Konaklama Seçenekleri

Aile Yanında Konaklama: En sık tercih edilen yöntemdir. Kanada devleti ve eğitim alacağınız kurumun anlaşmalı olduğu bir ailenin oda kiralamasıdır. Genellikle sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Bu kültüre sahip olmamızdan dolayı öğrencilerin yadırgadığı oluyor. Ancak orayı pansiyon olarak kabul edebilirsiniz. Ortalama aylık maliyet akşam yemeği dahil 700-900 CAD aralığında değişiklik göstermektedir.

 Ev Kiralama: Tercih edilen ancak en masraflı yöntemler arasında yer almaktadır. Kiralayacağınız evlerin ücretini değiştiren en önemli faktör; Şehir merkezine olan uzaklığıdır. Aşağıdaki listede şehirlere göre ortalama ücretler yer almaktadır. Ancak bu ücretlerin altında veya üzerinde olabilir.

 • Toronto – CAD $1,900
 • Vancouver – CAD $1,950
 • Ottawa – CAD $1,300
 • Montreal – CAD $1,050
 • Edmonton – CAD $1,500
 • Calgary – CAD $1,600

Yurtta Konaklama: Bir başka alternatiftir. Sizler gibi uluslararası öğrencilerin kaldığı bu yurtlar: İnsanları daha yakından tanımak, arkadaş edinmek için biçilmiş kaftandır. 750-2000 CAD aralığında değişiklik göstermektedir. Tabi buradaki şehirler ve merkeze olan uzaklık en önemli faktörlerden birisidir.

Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.