Sprachcaffe Plus dil okulları tüm dünyada birçok farklı merkezde öğrencilere eğitim vermektedir. Kanada’da oldukça popüler ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları sunmaktadır. 1983 yılında kurulmuş olan Sprachcaffe Plus dil okulları 30’u aşkın merkezde yaklaşık 40.000 öğrenciye eğitim imkanı sunmaktadır.

Kanada dil okulu programları arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Kanada Kültür Merkezi, Sprachcaffe dil okulları resmi başvuru merkezidir. Ekonomik ücretlerle eğitim almak, başvurularınızı güvenle gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebiliraşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Kanada Sprachcaffe Plus Dil Okulları

Bu amaçla ilginç, heyecan verici ve eğlenceli ders dışı aktiviteler düzenlemekteyiz! Öğleden geceye kadar sabah derslerini destekleyici ve basit bir dil eğitimini unutulmaz bir deneyime dönüştürmeye yardımcı olacak birçok aktivite bulunmaktadır.
Sprachcaffe/Languages PLUS ile dil seyahat endüstrisinin sunabileceği en iyi yurtdışı eğitimin programlarından birini seçtiginizden emin olabilirsiniz.

Sprachcaffe Dil Okulları: Sprachcaffe/Languages PLUS bir dili sadece o dilin konuşulduğu ülkede öğretir. Bu da ülkeyi, şehri ve insanlarını öğrenmenin önemli bir konsepti haline getirir. Rahat bir ortamda, hata yapmaktan korkmadan öğreneceksiniz ve bu daha çok bir dil kahvesinde fikirlerinizi tartışmak gibi olacak. Bu nedenle organizasyonumuzun ismi dil ve konuşma anlamına gelen ”Sprach” ve Kafe anlamına gelen “Caffe”den oluşmuştur. Konuşma Kahvesi atmosferini tüm okullarımızda oluşturduk.
Sizin için avantajı: Kurslarımız sizi dünyanın her tarafından gelen diğer öğrencilerle buluşturarak ufkunuzun genişlemesini sağlar. Okullarımızın yerlerini belirlerken sadece pozitif eğitim ortamını değil aynı zamanda boş zaman ve kültürel aktiviteler için ideal olanaklara sahip olmasını göz önünde bulundurduk. Bundan dolayı her bir dil için büyük modern şehirlerin heyecanlı atmosferini, huzurlu ve çekici daha küçük şehirlerden birini veya taşra kasabalarını seçebilirsiniz.

Kanada Sprachcaffe Dil Okulu Kampüsleri

Toronto: 

Toronto, Kuzey Amerika’daki en temiz ve en güvenli şehirlerden biri olarak kabul ediliyor ve bu da dil eğitimi gezileri için ideal bir yer.

İngilizceniz yerel halk ve diğer dil öğrencilerine ile birlikte pratik yapacağınız için hızlı bir şekilde gelişecektir. Bizimle Toronto’ya dreamy dil gezileri yapın ve Ontario Gölü’nün Kanada’daki kültür merkezini keşfedin. Toronto, ülkenin en büyük şehri ve aynı zamanda “Kanada’nın New York’u” olarak anılıyor. Toronto’daki dil okulumuzda, çeşitli İngilizce kursları sunduğumuzdan, dil becerilerinizi hızlı ve sürdürülebilir bir şekilde geliştirirsiniz. Toronto’daki muhteşem İngilizce kurslarımızdan birine rezervasyon yapın ve Ontario Gölü’nün yanında Kanada’nın kültür merkezini keşfedin.

Ottawa:

 Ontario eyaletindeki Ottawa, Kanada’nın başkentidir. Avrupa tarzı ile Parlamento Hill binaları turistler arasında popülerdir ve alan genellikle ışık gösterileri, festivaller, turlar ve Kanada Kraliyet Monteli Polis geçitleri için kullanılır. Şehrin hemen dışında küçük köyler ve bol çiftliklerle keşfetmek için harika kırsal alanlar var. Renkli manzara, muhteşem manzaralar ve dost canlısı insanlar tarafından büyüleneceksiniz. İngilizce dil kursunuz sırasında Ottawa’yı daha fazla keşfetmek için bolca zamanınız olacak. Sanat ve kültüre ilgi duyuyorsanız, şehirdeki büyük galeri ve müzelerin arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ottawa’daki okulumuzda, öğrencilerimiz etkili ve eğlenceli İngilizce kurslarımız sırasında dil becerilerini hızla geliştirirler. Mevcut kurslar Standart, Yoğun, Yarı zamanlı, Özel ve daha birçok İngilizce kursları içerir.

Vancouver:

 Vancouver’ın ünlü alışveriş caddesi Robson Caddesi’ne sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan dil okulumuz, Vancouver’a bir dil eğitimi gezisi için ideal bir konumdadır. Merkez şehir merkezi konumu, öğrencilerimize dil okulumuza yürüme mesafesinde Skytrain, otobüs durakları, mağazalar ve Stanley Park’a sahip olma avantajı sağlar. Dil okulumuzun Vancouver’daki tam yeri, Batı Pender ve Bute’nin kesişme noktasındadır. Bölgede çok sayıda kafe, bar ve dükkan bulunmaktadır. Daha sonra Capilano Suspension Bridge’de heyecan verici bir yürüyüş yapın ya da ünlü Vancouver Akvaryumu’nu ziyaret edin. Sanat ve kültüre ilgi duyuyorsanız, Vancouver’ın gururla sunduğu geniş galeri ve müze seçeneklerini ziyaret edebilirsiniz.

Montreal: 

Sprachcaffe Montréal dil okulumuz,şehir merkezine oldukça yakındır. Kanada metropolü iki dilliliğiyle biliniyor, bu yüzden İngilizce’yi çok iyi öğrenebilir, aynı zamanda Fransızca da öğrenebilirsiniz.

Kanada’nın ikinci büyük şehri Montreal, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri ağırlamaktadır. eğitim izni sırasında İngilizce öğrenmek için ideal ortam. Montreal’in çok kültürlü yeteneği, dil, kültür ve macera öğrenmek için mükemmeldir. Etkin İngilizce kurslarımız ile birlikte, bu Montréal için unutulmaz bir dil gezisi sağlar. Montréal’deki dil okulumuzda, dil becerilerinizi hızlı ve etkili bir şekilde geliştirebilirsiniz. Tarihi binaların, kiliselerin ve modern günlük gökdelenlerin karışımı, Montreal’i gerçekten eşsiz bir şehir haline getiriyor ve canlı müzik kültürü, görsel sanatlar, tiyatro ve dans sahneleri heyecan verici bir kültürel ortam sağlıyor.

Calgary:  

Calgary’de, farklı dil kursları sunuyoruz, böylece etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sizin için en uygun dil kursu, Calgary’de yaptığınız bir dil sınavı ile belirlenir. İngilizce dersleri her zaman pazartesiden cumaya yapılır.

İngilizce kursunda Sprachcaffe tarafından geliştirilen öğretim yöntemi, maksimum öğrenme etkisi sağlar: Yaratıcı ve otantik öğrenmenin yanı sıra güncel ve profesyonel öğretim materyallerini kullanarak, minimum zamanda maksimum öğrenme sonuçlarını elde edersiniz.

Victoria: 

Victoria’da birkaç farklı dil kursu sunuyoruz. Dil kurslarımızın her biri, pazartesiden cumaya kadar gerçekleşmektedir. Kurs başlamadan önce size en uygun kursu bulmak için bir yerleştirme testi yapılacaktır. Tüm dil öğretmenlerimiz size en iyi motivasyon ile kendi dillerini öğretmek isteyen nitelikli ana dili konuşmacılardır. Dersten sonra bile, onlara zorluklarla veya dil problemleriyle yaklaşabilir, yardım ve destek alabilirsiniz. Dil öğretmenleriniz her zaman bölgedeki kültürel ve eğlence etkinlikleriyle ilgili iyi ipuçlarına sahiptir.

Sprachcaffe Dil Okulu Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • Hızlandırılmış İngilizce Eğitimi
  • Akademik Eğitim Programı
  • Yoğun İngilizce Eğitimi
  • Pathway Programı

Sprachcaffe dil okulu programları öğrencilerin ihtiyaçları ve isteklerine yönelik seçenekler sunmaktadır.

Sizde Kanada’da Dil Eğitimi Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.