Kanada Eğitim Günleri | 19-20 Ekim Harbiye, HILTON | Ücretsiz Danışmanlık

Yer:

Hilton Istanbul Bosphorus (Hilton/Harbiye)

Tarih:

19 Ekim 2019 Cumartesi,

20 Ekim 2019 Pazar

Saat:

12:00 – 18:00

 

Kanada Kültür Merkezi olarak Canada Edu Days’e Özel Olarak; Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılım Sağlayan Öğrencilerden Eğitim Başvurularında Danışmanlık Hizmet Bedeli Alınmayacaktır ! Kupon Kodunuzu Girişte Almayı Unutmayın. 

 

Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Online Kayıt Zorunludur. 

 

Kanada Kültür Merkezi olarak Canada Edu Days’e Özel Olarak; Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılım Sağlayan Öğrencilerden Eğitim Başvurularında Danışmanlık Hizmet Bedeli Alınmayacaktır ! Kupon Kodunuzu Almayı Unutmayın. 

Yer:

Hilton Istanbul Bosphorus (Hilton/Harbiye)

Tarih:

19 Ekim 2019 Cumartesi,

20 Ekim 2019 Pazar

Saat:

12:00 – 18:00

Canada Edu Days Katılımcı Okullar

Kanada liseleri, dil okulları, kolejler ve üniversitelerin katılımıyla gerçekleştirilecektir. Canada Edu Days’e katılmak için lütfen online başvuru formunu doldurunuz.

University Of Manitoba

1877 yılında eğitim yaşamına başlayan University Of Manitoba, 30.000’i aşkın öğrenciye eğitim vermektedir. Dünya’nın en iyi 250 üniversitesi içinde, Kanada’nın en iyi 10 üniversitesi içinde yer almaktadır. Canada Edu Days’e katılarak bire-bir görüşme şansını elde edin.

 

Fieldstone School

Fieldstone School, 19-20 Ekim sizin için Canada Edu Days’de!

 

University Of Canada West

British Columbia eyaletinde yer alan üniversite; Başarılı eğitim programlarını Türkiye’deki öğrencilerle paylaşmak için Canada Edu Days’e katılıyor.

 

OTTAWA District School Board

Ottawa District School Board, Kanada-Ottawa’daki devlete ait liselerin kaydını ve kabulünü gerçekleştiren yetkili kurumdur. Sizinle tanışmak için Canada Edu Days’e katılıyor.

Braemar College

 Kanada’nın en popüler kolejleri arasında yera lan Braemar College, Kanada Eğitim Günlerinde!

 

Seneca College

Kanada’nın en seçkin kolejleri arasında yer alan Seneca College, Kanada Eğitim Günleri için İstanbul’da!

 

Upper Madison College 

Kanada’nın en iyi liseleri arasında yer alan Upper Madison, Kanada’da eğitim fırsatlarını tanıtmak için Canada Edu Days’e katılıyor.

 

 

ILAC Language School

Toronto ve Vancouver gibi önemli lokasyonda yer alan ILAC dil okulları, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda birçok program sunuyor.

 

ILSC Dil Okulları

3 farklı lokasyonda hizmet veren ILSC  dil okulları, Toronto, Vancouver ve Montrealde eğitim vermektedir. Yetkililerle bire-bir görüşme yapmak için Canada Edu Days’e katılabilirsiniz.

 

Durham College

 Öğrencilerin tercih ettiği kolejler arasında yer alan Durham College, Türkiye’deki öğrencilerle tanışmak, eğitim fırsatlarından bahsetmek için Canada Edu Days’e katılıyor.

 

College of New Caledonia

British Columbia eyaletinde yer alan College Of New Caledonia, Türkiye’deki öğrencilerle tanışmak için 19-20 Ekim tarihlerinde İstanbul Harbiye Hilton Otelde!

 

Red River College

20.000’i aşkın öğrencinin eğitim aldığı Red River College, Canada Edu Days için Türkiye’ye geliyor.

 

Fanshawe College

Kanada’nın en popüler kolejleri arasında yer alan Fanshawe College, birçok farklı programda öğrencilere eğitim fırsatı sunmaktadır. Ekonomik ve başarılı eğitim programlarıyla dikkat çeken Fanshawe College’da eğitim aldığınız süre boyunca birçok farklı avantaja sahip olacaksınız.

 

Humber College

50.000’i aşkın öğrencisiyle eğitim imkanları sunan Humber College, Canada Edu Days’e özel olarak İstanbul’a geliyor!

 

Niagara College

 Kanada’nın en seçkin okulları arasında gösterilen Niagara College Kanda Eğitim Günleri için 19-20 Ekim tarihlerinde İstanbul’da!

Langara College

Langara College yetkilileriyle 19-20 Ekim tarihlerinde Kanada Eğitim Günlerinde!
St Lawrence College
1967 yılında kurulan St Lawrence College, birçok farklı alanda başarısını kanıtlamış, Kanada’nın en popüler kolejleri arasında yer almaktadır.
Conestoga College

Kanada’nın seçkin kolejleri arasında gösterilen Conestoga College, Kanada Eğitim Günlerinde!

Toronto School of Management

İşletme ve yöneticilik alanında öğrencilere eğitim programları sunmaktadır. Kendinize değer katmak ve tüm dünya’da geçerli olan bir diploma sahibi olmak için tercih edebilirsiniz.

Kanada Kültür Merkezi olarak Canada Edu Days’e Özel Olarak; Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılım Sağlayan Öğrencilerden Eğitim Başvurularında Danışmanlık Hizmet Bedeli Alınmayacaktır ! Kupon Kodunuzu Girişte Almayı Unutmayın. 

 

Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Online Kayıt Zorunludur. Lütfen Kanada Eğitim Günlerine Katılmak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurunuz.

 

Kanada Eğitim Günleri, Kanada Kültür Merkezi tarafından organize edilen ve tamamen ücretsiz bir eğitim etkinliğidir. Kanadalı okul yetkilileriyle, Türkiye’deki öğrencileri buluşturmayı hedefleyen Kanada Eğitim Günleri, 19-20 Ekim tarihlerinde Harbiye, Hilton Otelde!

Dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahip olan Kanada’da eğitim almanın birçok avantajı vardır. Özellikle belli programlara katıldığınızda eğitim süresince çalışma izni, eğitim sonrasında göçmenlik hakkı sunuyor olması en önemli sebeptir. Kanada günlerine katılacak olan üniversiteler, kolejler ve diğer okul yetkileriyle bu konuyu bire bir görüşme şansına sahip olacaksınız.

Kanada Eğitim Günlerine katılım tamamen ücretsizdir!

Kanada Eğitim günleri öğrencilere birçok avantajlı programın kapılarını açmaktadır. Sadece eğitim maliyetleri olarak değil, avantajlı eğitim programları sayesinde eğitim sonrasında öğrencilere tanınan birçok hak vardır.

Özellikle akademik eğitim programları sonrasında sunulan: Kanada’da Çalışarak Eğitim ve Eğitim Sonrasında Göçmenlik hakkı öğrencilerin ilgisini çeken programlardan birisidir. Kanada günlerine katıldığınız takdirde aklınızdaki soruları okul yetkililerine bire-bir yöneltme şansına sahip olacaksınız.

 Kanada’nın En Seçkin Okullarının Katılımıyla:

Kanada Eğitim Günleri süreci boyunca birçok farklı eğitim programı hakkında merak ettiğiniz soruya yanıt bulabileceksiniz. Kanada günlerine katılım sağlayan okulların yetkilileri ile bire bir görüşme şansı elde edeceksiniz.

Aklınızdaki sorulara birince elden yanıt alacak, okul hakkında merak ettiğiniz tüm soruları birinci elde sorma fırsatı yakalayacaksınız.

Kanada Günleri 19-20 Ekim tarihlerinde, Harbiye-Hilton Otel’de başlayacaktır. Saat 12:00 ile 18:00 arasında katılım sağlayabilirsiniz.

Kanada Eğitim Günlerine Katıl; Ücretsiz Danışmanlık Hizmetinden Yararlanın! 

Kanada günlerine katılım sağlayacak öğrencilere ilk destek Kanada Kültür Merkezinden! Canada Edu Days süresi boyunca: Kanada Eğitim Günlerine katılan öğrencilerden; Eğitim Danışmanlık Ücreti Alınmayacaktır.

Kanada Günlerine katılarak yeni eğitim yaşamınızdaki ilk adımı bizimle, güvenle atabilirsiniz.

Neden Kanada Eğitim Günlerine Katılmalıyım ?

İyi bir eğitim kişinin yaşamını tamamen değiştirebilir. Kanada Günlerine katılım sağlayan okulların tamamı; Tüm dünya’da geçerliliği bulunan ve hangi ülkede olduğunuza bakılmaksızın saygın bir programdan mezun olmuş olacaksınız.

Bunun yanı sıra eğitim programlarının YÖK denkliği olması, Türkiye’de geçerli eğitim ve iş deneyimi sunuyor olmasının avantajları vardır.

Yurtdışı eğitimde çoğu zaman öğrencilerin en büyük kaygıları gidecekleri okuldur. Okulu tam anlamıyla tanımadan eğitim alma fikri birçok kişiye uzak gelmektedir.

Kanada Günlerine katılım sağladığınız takdirde; Merak ettiğiniz soruların yanıtlarına birinci elden ulaşma şansı elde edeceksiniz.

Kanada Eğitim Günleri, Kanada Kültür Merkezi Tarafından Organize Edilmektedir. 

Kanada Kültür Merkezi, faaliyete geçtiği günden itibaren birçok öğrencinin Kanada’da eğitim alması konusunda profesyonel destek sağlamıştır.

Türkiye’deki öğrencilerle, Kanada’daki okulların buluşturmak amacıyla bu etkinlik organize edilmiştir.

*Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine katılım tamamen ücretsizdir.

*Ücretsiz danışmanlık hakkı kazanmak için online başvuru yapılması gerekmektedir. (Sadece Kanada günlerine katılım sağlayan öğrencileri kapsar.)

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*