Vancouver dil okulu programları öğrencilerin en sık tercih ettiği seçenekler arasındadır. Vancouver, dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında yer almaktadır. Mükemmel doğası ve şehir yapısıyla Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır.

Vancouver dil okulu programları arasında öğrenciler için birçok seçenek vardır. Başlangıç seviyesinden itibaren öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları sunulmaktadır. Vancouver’da öğrenciler için birçok kültürel ve doğa etkinliğine katılma şansı bulunmaktadır. Bu sayede tüm dünya’dan gelen öğrencilerle birlikte daha fazla pratik yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulu programlarında tam yetkilidir. Vancouver dil okulları arasında doğru seçimi yapmak, ihtiyaçlarınıza yönelik eğitim programlarına başvurmak ve merkezimize özel indirimlerden yararlanmak için bizimle şimdi iletişime geçiniz.

Neden Vancouver Dil Okulu Programları

Vancouver dünyanın en yaşanabilir ve Amerika kıtasının en güvenli şehirlerinden birisidir. Yüksek yaşam ve eğitim kalitesiyle öğrenciler için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır.

  • Vancouver dil okullarında: Öğrencilerin hedefleri ve istekleri doğrultusunda eğitim programları sunulmaktadır,
  • Toronto’dan sonra uluslararası öğrencilerin en sık tercih ettiği şehirlerden birisidir,
  • Vancouver dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasındadır.
  • Muhteşem bir doğaya ve şehre sahiptir,
  • Sınırsız sosyal aktivite seçenekleri mevcuttur.

Vancouver dil okulu programlarına başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir.

 

En İyi Vancouver Dil Okulları

Kanada’da bulunan birçok dil okulunun Vancouver şehrinde merkezi vardır.

  • ILAC Dil Okulu
  • ILSC Dil Okulları
  • The Language Gallery
  • VGC dil okulu
  • SSLC dil okulu

Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize yönelik eğitim programlarına katılmak için Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Sizin İçin Hazırladığımız Videoyu İzleyebilirsiniz.


Vancouver Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

Vancouver dil okulu fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Katılım sağlanan eğitim programı, dil okulu ve eğitim süresi gibi birçok seçenek daha ücretleri etkilemektedir.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulu programlarının resmi temsilcisi olduğu için özel ücretlerden yararlanarak başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

*Aşağıda yer alan ücretler ortalama fiyatlardır. Aşağıda yer alan bilgi formunu doldurarak Kanada dil okulu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Süre Fiyat (CAD) İndirimli Fiyat (CAD)
4 Hafta 1450 1100
8 Hafta 2890 2310
12 Hafta 4150 3300
24 Hafta 7900 5500
36 Hafta 11340 7950
48 Hafta 14600 10400

 

 

Kanada Kültür Merkezi, Kanada Dil Okulu Programlarında Tam Yetkilidir!

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Uzman Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin.