Toronto dil okulları ile benzersiz bir eğitim programlarına katılabilirsiniz. Toronto, en iyi Kanada dil okullarına sahiptir.  çeşitli öğretim yöntemleri vardır. Örneğin, öğrenciler tarafından en çok arananlardan biri olan genel İngilizce kurslarında, temelden ileri seviyeye kadar yoğun veya yarı yoğun dersler vardır. Örneğin, Yeterlilik Sınavlarına hazırlık kursları ve yemek pişirme, golf ve tenis gibi aktiviteleri içeren kurslar gibi başka yöntemler de vardır.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir. Kanada Kültür Merkezi ile Kanada dil okulu başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca en iyi Toronto dil okullarını öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Toronto’nun En İyi 5 Dil Okulunu Öğrenmek İçin Videomuzu İzleyebilirsiniz.

 

En İyi Toronto Dil Okulları

Kanada’nın en iyi dil okullarının birçoğu Toronto şehrinde yer almaktadır. Benzersiz eğitim programlarına katılmak ve deneyimlemek için Toronto dil okullarını tercih edebilirsiniz.

ILAC Toronto

ILAC, Kanada’da dil eğitimi sunan en iyi dil okulları arasında yer almaktadır. Her yıl binlerce öğrenci dil eğitimi için tercih etmektedir. Modern bir ortamda, yenilikçi öğrenme için gerekli tüm altyapıya sahip okul, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için yoğun (sabah ve öğleden sonra) veya yarı yoğun (sabah) kurslar sunmaktadır. İlk kaydolduğunuz gün, okulun nasıl çalıştığını öğrenecek ve dil yeterlilik seviyenizi değerlendirmek için bir sınava gireceksiniz. Ertesi gün, sınıflandırıldığınız seviye bulunarak sınıflarda eğitim programlarına katılabilirsiniz. Sınıflar, ortalama olarak 12 öğrenciliktir ve bu, öğretmenin herkese çok daha fazla ilgi göstermesini sağlar. Seviyeler bir ay sürer, ancak dönem içinde çok yüksek bir not alırsanız:  bir seviye ilerlemenizin mümkün olduğu bir sınav vardır. Yani, sürekli bir öğrencinin seviyesi değerlendirilir. ILAC Toronto eğitim programları dünyanın her yerinden çok daha fazla insanla tanışmayı mümkün kılıyor. Toronto’da, Ilac, Bloor-Yonge metro istasyonunun yakınında, Yonge St üzerinde yer almaktadır. Toronto’da İngilizce öğrenmek için en iyi okullardan biri.

ILSC İngilizce Okulu

ILSC’nin (Kanada Uluslararası Dil Okulları) merkezi Vancouver, Toronto ve Montreal olmak üzere üç Kanada şehrinde ve 20 yıldan fazla bir tarihe sahiptir. Okul ve Ilac birbirine çok benziyor ve her yıl yüzlerce farklı ülkeden öğrenci kabul ediyor. ILSC, sınav ve kolej hazırlıklarına kadar 12 seviyeye kadar bölünmüş ve minimum dört haftalık süreli normal ve birleşik dil kursları gibi 60’tan fazla akademik program seçeneği sunar. Bulması kolay, St. Patrick metro istasyonunun yakınında bulunan ILSC, Kanada’nın en iyi İngilizce okullarından biridir. Kanada dil okulları arasında en iyi seçeneklerden birisidir.

Global Village İngilizce Okulu

Global Village (GV), Kanada’da çok ünlüdür ve GV 360º adı verilen çok güzel ve farklılaştırılmış bir eğitim sistemine sahiptir. Sistem öğrencilere üç “As” konusunda (akademik, konaklama ve aktiviteler) tam bir deneyim sağlar. Bu nedenle okul, öğrenmenin ev sahipliği yapma deneyimiyle ve ayrıca çeşitli kültürel ve boş zaman programlarına katılarak en üst düzeye çıkarılmasını önermektedir. Bu nedenle, konaklama Kanadalı ailelerle sağlanır ve okul, örneğin golf, tenis ve yemek pişirme gibi birkaç ekstra aktivite sunar. Toronto dil okulları arasında en iyi seçeneklerden birisidir.

Embassy English Toronto Dil Okulu

40 yılı aşkın bir geleneğe sahip olan ünlü Embassy English, yarım milyondan fazla uluslararası öğrenciye İngilizce öğretti. İş ve sınavlara veya üniversitelere hazırlık için yarı yoğun veya yoğun kısa kurslar vardır. Tatil programları ve özel dersler de var. Toronto’da merkez, Bay metro istasyonuna çok yakın olan Bloor St W’de yer almaktadır. Toronto’da İngilizce öğrenmek için en iyi okullardan biri.

LSI Toronto Dil Okulu

Language Studies International (LSI) aslında, dünya çapında İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Rusça gibi çeşitli dillerde kurslar sunan tanınmış bir dil okulları grubudur. 1965’te açılan ağın 15 ülkede 40’tan fazla okulu vardır. Toronto’da, Rosedale metro istasyonunun yakınında, Yong St üzerinde yer almaktadır. Kanada dil okulu programları için en iyi seçeneklerden birisidir.

Toronto dil okulu fiyatları ne kadar ?

Toronto dil okulu fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Ne kadar süre eğitim almak istediğiniz, hangi eğitim programına katılmak istediğiniz gibi birçok faktör daha Kanada dil okulu fiyatlarını etkilemektedir.

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak Kanada Kültür Merkezine özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Kanada dil okulu vizesi nasıl alınır ?

Toronto dil okulu programlarına katılmak isteyen öğrencilerin katılacakları programa bağlı olarak Kanada öğrenci vizesi sahibi olmaları gerekmektedir.

Hızlı ve uzun süreli Kanada dil okulu vizesi sahibi olmak için başvuru adımları doğru ve eksiksiz gerçekleştirilmelidir. Kanada Kültür Merkezi, 10 yılı aşkın deneyimiyle vize başvurularınızı güvenle gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Sizde Toronto Dil Okullarında Eğitim Almak İstiyorsanız Kanada Kültür Merkezi İletişime Geçebilirsiniz!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Dil Okulu Alanında Uzman Danışmanlarımız Hemen İletişime Geçsin.