Montreal dil okulları, Fransızca öğrenmek isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisidir. Paris’den sonra en fazla Fransızca konuşan şehir Montreal’dir. Aynı zamanda muhteşem doğası ve öğrencilere sunduğu avantajlarla en iyi seçenekler arasındadır. Bunun yanı sıra tüm dünya’dan gelen öğrencilerle Fransızca eğitimi alacak, şehrin metropol olmasından dolayı asla yabancılık çekmeyeceksiniz.

Montreal dil okulu programlarının bir başka avantajı; Özellikle Fransa’da alınacak eğitime kıyasla çok daha ekonomik eğitim programları sunmasıdır. Kanada Doları ile Euro kuru kıyaslandığında bu aradaki fark kolaylıkla gözlemlenebilir. Montreal Fransızca dil okullarında sunulan eğitim tüm dünyada kabul görmüş programlara ve eğitim aksanına sahiptir.

Neden Montreal Fransızca Dil Okulları Tercih Edilmelidir ?

Montreal şehri benzersiz doğası, şehir yapısı ve insanlarıyla seyahat edenleri kendilerine hayran bırakmaktadır. Eğitim süresince sayısız doğal ve şehir için aktiviteye katılarak daha fazla pratik yapma şansına sahip olabilirsiniz.

  • Montreal Fransızcası tüm dünyada kabul görmüş temiz bir aksanla eğitim vermektedir.
  • Montreal şehrinin resmi dili Fransızcadır.
  • Montreal dil okulları eğitim almak isteyen öğrencilere sayısız avantajlar sunmaktadır.
  • Montreal dil okulları, Kanada Dolarının kur avantajıyla alternatifi ülkelere oranla çok daha ekonomik programlar sunmaktadır.

En İyi Montreal Dil Okulları Hangileridir ?

  • EC Dil Okulları
  • ILSC Dil Okulları
  • YMCA Dil Okulları
  • Sprachcaffe Dil Okulları
  • BLI Dil Okulu

Sizler İçin Hazırladığımız Videoda En İyi Montreal Dil Okullarını Listeledik.

 Kanada Kültür Merkezi: Montreal Dil Okulu başta olmak üzere tüm Kanada dil okulları başvurularında tam yetkilidir. Kanada Kültür Merkezine özel ücretler ve fiyatlarla başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Montreal Dil Okulu Fiyatları

Montreal dil okulu fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Hangi eğitim programına katılım sağlanacağı, eğitim yoğunluğu ve süresi gibi birçok faktör daha ücretleri etkilemektedir. Aşağıda yer alan bilgi formunu doldurarak Montreal dil okulu programlarına Kanada Kültür Merkezine özel ücretlerle güvenle başvurabilirsiniz. 

Süre Fiyat (CAD) Kanada Kültür Merkezine Özel

İndirimli Fiyat (CAD)

4 Hafta 1500 1125
8 Hafta 3000 2250
12 Hafta 4260 3195
24 Hafta 7920 5544
36 Hafta 11520 8064
48 Hafta 15360 10752

 

Montreal Dil Okulu Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Montreal dil okulu programlarına başvuru yaparken: İhtiyaçlarınız, hedefleriniz ve katılmak istediğiniz eğitim süresi göz önünde bulundurularak program seçimi yapılmalıdır.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulu programlarına başvurularda tam yetkilidir! Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçerek: Hedefleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda, doğru dil okuluna başvurunuzu güvenle gerçekleştirelim.


Kanada Kültür Merkezi, Kanada Dil Okulu Programlarında Tam Yetkilidir!

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Uzman Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin.