Saanich School Uluslararası Programında öğrencilerin başarısı ve hayallerindeki eğitimi almaları için çalışmalar yürütülmektedir. Bu, güzel Britanya Kolombiyası’nda, başkent Victoria ve Sidney by the Sea yakınlarında bulunan bir şehir olan Saanich’in güvenli ve öğrencilerin kendilerine evde hissedecekleri yerdir.

Burada öğrenciler, ılıman iklimimizden yararlanıyor ve yıl boyunca açık hava etkinliklerinin tadını çıkarıyor. Kıyı konumumuz nefes kesici manzara, Pasifik Okyanusu’nun muhteşem güzelliği, dağlar, yağmur ormanları, plajlar ve parklar sunmaktadır. Açık hava macerası, spor, sanat veya alışveriş ve eğlenceyle ilgilenen öğrenciler ne olursa olsun, olması gereken yer burasıdır. Üç Saanich Lisemizde öğrenciler eğlenceli etkinliklere katılabilecekler.

Saanich School Program Ayrıntıları

Kuruluş:  2001

Sunulan Programlar:  Tam Yıl, 1 Dönem, Kısa Dönem

Eğitim Dili / Dilleri:  İngilizce

Toplam okul sayısı: 14

Uluslararası Öğrenciler için Ortaokullar: 3

Uluslararası öğrenciler için liseler:  3

Toplam Öğrenci: 6900

Toplam Uluslararası Öğrenci: 350

Sınıflara Kabul Edilen Uluslararası Öğrenciler:  K-12

En yakın havaalanı: Victoria International

Saanich Nerede

Vancouver Adası ve bölgemiz, muhteşem doğa harikalarına, zengin bir kültürel mirasa ve cömert misafirperverliğe ev sahipliği yapmaktadır – uluslararası öğrencilerimizin kesinlikle sevdiği özellikler. Yoğun yağmur ormanları, pastoral vadiler, yükselen dağ zirveleri, şiddetli sörf ve berrak nehirler, çekici köylerin ve sahil kasabalarının cazibesi ile eşleşiyor. Büyük Victoria, Kanada’daki en ılıman hava ile övünebilir. Yazlar genellikle ılık ve güneşli, rahat okyanus esintileriyle geçer.

Konaklama

Aile yanında konaklama deneyimi, uluslararası öğrenci programımızın başarısının ayrılmaz bir parçasıdır. Farklı ülkelerden ve kültürlerden insanların etkileşime girmesi ve engelleri aşması için harika bir fırsat olduğuna inanıyoruz.

Diğer kültürlere büyük ilgi duyan, başkalarına karşı açık ve saygılı bir tavrı olan ve bir genci evlerine entegre etme istekliliği olan aileleri seçiyoruz.

Neden Kanada Liseleri ?

Faaliyetler

Saanich okullarının her biri, yüksek akademik başarıları ve başarılı ders dışı etkinlikleri ile bilinir. Stelly’s, doğaçlama tiyatro da dahil olmak üzere başarılı drama programları ile bölge genelinde tanınmaktadır. Claremont, Claremont Sports Institute aracılığıyla yüksek başarı gösteren öğrenci sporcuların ihtiyaçlarını karşılamaya adanmış bir ortamı teşvik eder. Parkland öğrencileri, okuldayken kapsamlı kariyer geliştirme programlarına erişebilirler. Tüm okullarda, okul alanları ve spor salonları, çok çeşitli spor aktivitelerine olanak tanır. Öğrenciler ayrıca birinci sınıf dramatik sanat tesislerine erişebilirler.

Saanich School District Fiyatları

Giriş Tarihleri: Eylül ve Şubat

Son Başvuru Tarihleri:  devam ediyor

Başvuru Ücreti:  200 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  13,750 $

1 Dönem Öğrenim Ücreti:  6,875 $

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  650 $

Aile Yanı Konaklama Aylık Ücreti:  925 $

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti:  900 $

Yıllık Saklama Ücreti:  0

Yeni öğrenci oryantasyon ücreti (yalnızca Ağustos):  150 $

*Yukarıdaki ücretler Kanada Doları cinsinden verilmiştir. 

*Ücretler dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Güncel ücretleri öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz. 

Sizde Kanada Liselerinde Eğitim Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Liseleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin.

Kanada Liseleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!