Sea To Sky District Board, çok çeşitli eğitim programları ve hizmetleri sunan modern ve ilerici bir okul sistemine sahiptir. Uluslararası öğrenciler, yerel öğrencilerle birlikte sınıflara entegre edilir. Tüm okullarımız British Columbia Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir ve bir hükümet müfredatı sunmaktadır.

İngilizce becerilerinin geliştirilmesi gereken öğrenciler için çoğu lise ESL desteği sunar. Okullarda sunulan kurslar, British Columbia College of Teachers tarafından onaylanmış üniversite eğitimli öğretmenler tarafından verilmektedir ve öğrencileri il sınavlarına ve lise sonrası çalışmalara hazırlamaya adanmıştır. Teknolojideki son gelişmeler sınıflarda kullanılmaktadır. Okullarda yüksek kaliteli bilim laboratuvarları, bilgisayar laboratuarları gibi özel odalar, sanat odaları, tiyatro odaları, müzik odaları ve iyi donanımlı spor salonları bulunur.

Tüm ortaokullardaki eğitim kursları matematik, İngilizce, sosyal bilgiler, fen bilimleri, bilgisayar çalışmaları, güzel sanatlar, işletme çalışmaları ve beden eğitimini içerir. Ortaokullarımızın çoğunda otomotiv dükkanı, metal işleri ve ahşap işleri atölyeleri gibi mesleki tesisler bulunabilir.

Neden Kanada Liseleri ?

Sea To Sky District Board Program Ayrıntıları

Program Kuruluşu:  1996

Sunulan Programlar:  Tam Yıl, 1 Dönem, Kısa Dönem

Eğitim Dili / Dilleri:  İngilizce, Fransızca

Toplam okul sayısı:  16

Uluslararası öğrenciler için liseler:  4

Toplam Öğrenci: 5042

Toplam Uluslararası Öğrenci:  220

Sınıflara Kabul Edilen Uluslararası Öğrenciler:  7-12

En yakın havaalanı: Vancouver Uluslararası

Squamish Nerede

Squamish, British Columbia’daki Coast Sıradağları’nda Howe Sound’un başında bulunan canlı bir sahil topluluğudur. 25.000’den fazla insana ev sahipliği yapan Squamish, nüfusun% 60’ı 40 yaşın altında olan genç ve enerjik bir şehirdir. Squamish, yüksek kaliteli bir yaşam tarzı, girişimcilik fırsatları, iki üniversite ve “Açık Hava Rekreasyon Başkenti” olarak gurur duyan bir topluluk sunmaktadır. Kanada. ” 2010 Olimpiyatları’na ev sahipliği yapan Whistler, Kuzey Amerika’nın en iyi kayak ve snowboard alanı olarak kabul ediliyor ve ayrıca mükemmel yaz aktiviteleri sunuyor. Pemberton, Whistler’ın yaklaşık 40 dakika kuzeyinde küçük, sessiz bir topluluktur. Uluslararası rekabet gücüne sahip bir ejderha teknesi ekibine sahiptir ve ayrıca binicilik, kros kayağı, yürüyüş ve bisikletle popülerdir.

Konaklama

Öğrencilerimiz, öğrencilerimize günlük olarak konuşma İngilizcelerini geliştirme fırsatı sağlayan aile yanında kalırlar. Aile Yanı Konaklama Hizmetleri Sağlayıcımız, öğrencilerin mümkün olan en iyi eşleşme olan bir ailenin yanına yerleştirilmesini sağlar. Ailelerimiz özenle seçilir ve programımıza kabul edilmeden önce bir Sabıka Kaydı Kontrolünden geçmeleri gerekir. Ailelerimiz kabul edildikten sonra, öğrenciye özel bir yatak odası ile iyi, temiz, rahat bir ev ortamı sağlar ve ders çalışma olanakları ve günde üç sağlıklı öğün sunar.

Faaliyetler

Öğrencilerin diledikleri takdirde okul yılı boyunca çeşitli kulüp ve spor faaliyetlerine katılmaları için birçok fırsat vardır.

Sea To Sky District Fiyatları

Giriş Tarihleri:  Eylül ve Şubat

Son Başvuru Tarihleri:  30 Haziran

Başvuru Ücreti:  200 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  13,000 $

1 Dönem Öğrenim Ücreti:  6,500 $

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  300 $

Aile Yanı Konaklama Aylık Ücreti: 1.200 $ – 1.500 $ / ay

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti:  1100 $

Yıllık Saklama Ücreti:  dahil

Havaalanı Transferi: 400 $

*Yukarıdaki ücretler Kanada Doları cinsinden verilmiştir. 

*Ücretler dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Güncel ücretleri öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz. 

Sizde Kanada Liselerinde Eğitim Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Liseleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin.

Kanada Liseleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!