Portage College, Alberta Lise Sonrası Öğrenme Yasası altında faaliyet gösteren yenilikçi bir topluluk yüksekokuludur. Kolej, 48 yıldır kuzey Alberta’ya hizmet vermektedir ve kuzey bölgesinde stratejik olarak konumlanmış yedi kampüs konumuna sahiptir. Portage, uygulamalı eğitimi son teknoloji laboratuarlar ve sınıflarla birleştiren deneyimsel öğrenmenin evidir.

 Portage College, yılda 4.100’den fazla öğrenciye 30’dan fazla sertifika ve diploma programının yanı sıra geniş bir Sürekli Eğitim eğitimi yelpazesi sunmaktadır. Portage öğrencileri yeni dönüm noktalarına ulaşmaya devam ediyor, bunlar arasında şunlar yer alıyor: Mezun olduktan altı ay sonra eğitimle ilgili işlerde çalışan Portage College mezunlarının% 90’ından fazlası, üst üste üçüncü yıl için de Pratik Hemşire mezunlarının% 100’ü ulusal LPN sınavını geçti.

Portage College Hakkında Bilgiler

  • Kişisel ve uygulamalı öğrenme deneyimleri sunmaya çalıştığımız için öğrenci öğretmen oranımız 13’e 1’dir.
  • Yeni Portage mezunlarını işe alan işverenlerin % 100’ü yeniden işe alacak ve başka birine mezun olmalarını tavsiye edecek.
  • Her yıl 320.000 $ ‘ın üzerinde burs ve burs parası sunuyoruz.
  • Üç benzersiz Uzmanlık Merkezimiz var: Boyle’deki Boru Hattı Eğitim Merkezi, St. Paul’daki Gıda Bilimleri Merkezi ve Lac La Biche’deki Su / Çevre Eğitim Merkezi.
  • Üç yıl üst üste Pratik Hemşire öğrencilerimiz il lisans sınavlarında% 100 puan aldılar.

 

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın