Olds College, 1913’te bir Tarım ve Ev Ekonomisi Okulu olarak mütevazı bir başlangıçtan, tarım, bahçecilik, arazi ve çevre yönetimi konusunda uzmanlaşmış önde gelen Kanada entegre öğrenim ve uygulamalı araştırma topluluğuna dönüşmüştür.

Üzerine bir yüzyıl mükemmellik inşa ettiğimiz programlar, günümüzün öğrenenlerinin ve günümüz endüstrilerinin ihtiyaçlarını karşılayan programlara dönüşmüştür. Olds College, önemli paydaşlarla işlemsel ortaklıklar yoluyla yeni öğrenme, araştırma ve yaşam alanlarının eklenmesiyle ilerlemesine devam ediyor. Bu ortaklıklar, yenilikçi ruhumuza rehberlik eden ve öğrencilerimize mümkün olan en iyi öğrenim ortamını veren bir yönetişim modelinin temelini oluşturan ortak vizyon ipliği ile birleştirilmiştir.

 Dünya Kolejler ve Politeknik Federasyonu’ndan (WFCP) orta öğretim sonrası yönetimde mükemmellik için Altın standart olarak Ekim 2014’te uluslararası olarak tanınan bir vizyon. Olds College’daki öğrenciler, mezun olduklarında sektöre hazır olmalarını sağlayan eğitim ve öğretim alırlar. Yenilikçi program sunum yöntemlerimiz, her öğrencinin başarı için mümkün olan en iyi öğrenme yolunu bulmasını sağlar. Tutkunuzu Bağlayın girişimimiz aracılığıyla, her öğrenci, yetişkinlere yönelik temel eğitim, kariyer eğitimi ve kredisiz kursların yanı sıra kültürel ve rekreasyonel kurslar da dahil olmak üzere bölgenin ihtiyaçlarına hizmet etmek için sunulan ek program ve hizmetlerle girişimcilik üzerine oyunlaştırılmış kapsamlı dersimizi deneyimleyebilir. faaliyetler. Olds College’daki öğrenciler, mezun olduklarında sektöre hazır olmalarını sağlayan eğitim ve öğretim alırlar.

Yenilikçi program sunum yöntemlerimiz, her öğrencinin başarı için mümkün olan en iyi öğrenme yolunu bulmasını sağlar. Tutkunuzu Bağlayın girişimimiz aracılığıyla, her öğrenci, yetişkinlere yönelik temel eğitim, kariyer eğitimi ve kredisiz kursların yanı sıra kültürel ve rekreasyonel kurslar da dahil olmak üzere bölgenin ihtiyaçlarına hizmet etmek için sunulan ek programlar ve hizmetlerle girişimcilik üzerine oyunlaştırılmış kapsamlı dersimizi deneyimleyebilir. faaliyetler.

Olds College’daki öğrenciler, mezun olduklarında sektöre hazır olmalarını sağlayan eğitim ve öğretim alırlar. Yenilikçi program sunum yöntemlerimiz, her öğrencinin başarı için mümkün olan en iyi öğrenme yolunu bulmasını sağlar. Tutkunuzu Bağlayın girişimimiz aracılığıyla, her öğrenci, yetişkinlere yönelik temel eğitim, kariyer eğitimi ve kredisiz kursların yanı sıra kültürel ve rekreasyonel kurslar da dahil olmak üzere bölgenin ihtiyaçlarına hizmet etmek için sunulan ek program ve hizmetlerle girişimcilik üzerine oyunlaştırılmış kapsamlı dersimizi deneyimleyebilir. faaliyetler.

Neden Kanada Kolejleri ?

 Alberta’daki en büyük tarım Koleji olarak Olds College, ister Olds College İnovasyon Merkezi’nde (OCCI) araştırma yaparak ister Brewery, Et programındaki kurumsal faaliyetlerimiz yoluyla Alberta’da inovasyona dayalı kırsal ekonomik kalkınmayı ilerletmede liderlik rolü üstlenmeye devam ediyor. ve Sera. Öğrencilerimizin bilgi, beceri ve belki de en önemlisi problem çözme yeteneği kazanmalarını sağlamak için uygulamalı, pratik öğrenimimizle birlikte endüstri, topluluk, paydaşlar ve mezunlar ile ilişkileri geliştirmeye kararlıyız. duvarlara ve işgücüne.

Ne yaptığımıza ve nasıl yaptığımıza ilgisi olan endüstriden, hükümetlerden, bireylerden ve mezunlardan ortaklarla ilişkiler geliştirerek tesisler geliştirebiliriz, öğrencilerimizi, toplumumuzu ve ötesini zenginleştiren programlar ve hizmetler. Bu benzersiz ilişkiler sayesinde Olds College, güçlü bir konumdan çalışarak beklentilerin ötesine geçebilir.

Olds College Program Şunları İçerir

 • Brewmaster & Brewery Operasyon Yönetimi
 • Hayvan Sağlığı Teknolojisi (AHT)
 • Et işleme
 • Tarım ve İş Makinaları

Araştırma Uzmanlığımız

 • Su Kalitesi ve Sulak Alanlar
 • Tarım
 • Sürdürülebilir Çim Çim Yönetimi
 • Konfeksiyon Teknolojisi
 • Hayvancılık Üretimi ve Et İşleme
 • İnşa Edilen Sulak Alanlar Tesisi
 • Hazır Giyim İnovasyon Merkezi
 • Prairie Turfgrass Araştırma Merkezi
 • İnovasyon Merkezi
 • Ulusal Et Eğitim Merkezi

 

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın