Northern Lakes College hizmet bölgesi, Alberta’nın kuzey merkezinde, 25’ten fazla kampüsü ile 163.000 kilometrekareyi aşan bir alanı kapsamaktadır. Kurum toplam 37 topluluğa hizmet vermektedir. Bu topluluklardaki öğrencilere erişim sağlamanın zorluğu, oldukça benzersiz bir program sunum modeliyle sonuçlandı. Uzaktan eğitim teknolojisi, Kolej’in bölgedeki ve ötesindeki öğrencilere ulaşmasına yardımcı olan önemli bir uygulama aracı olmaya devam ediyor. College, sertifikalar, diplomalar, istihdam öncesi programlar, üniversite transferleri ve çıraklık eğitimi sunmaktadır.

 Kolej, Campus Alberta üyesidir ve inovasyonu, girişimciliği ve sistem işbirliğini teşvik eden erişilebilir, aktarılabilir ve işbirliğine dayalı programlama sağlama hedefini desteklemeye devam etmektedir. Kurumun birkaç benzersiz ayarı vardır, Marten Lakes Wilderness Kampüsü dahil. Bu uzak vahşi doğa kampı, turistik bir açık hava deneyimi sunuyor. Northern Lakes College, lise sonrası programlara girmeden önce önemli ölçüde eğitim yükseltmesine ihtiyaç duyan birçok olgun öğrenciyi ağırlamaktan gurur duyar. Öğrenciler yerel fırsatları takdir ediyor ve eğitime değer veriyorlar. Yerel eğitim ise genellikle vasıflı işçilerin topluluklarda kalmasına katkıda bulunur.

 

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın