Maritime College Of Forest Technology (MCFT) olarak bilinen Denizcilik Orman Korucusu Okulu (MFRS), Nisan 1946’da Fredericton, NB’de, ahşap endüstrileri ve Nova Scotia ve New Brunswick hükümetleri tarafından ortak bir çaba olarak kuruldu. İkinci Dünya Savaşı gazileriyle yeniden eğitmek ve entegre etmek. MFRS, 57 yıldır, Maritimes ve Kanada genelinde çalışmak için yetenekli, bilgili ve yetenekli orman teknoloji uzmanlarını mezun etmiştir. 2003 yılında MFRS, MCFT’yi yeniden markalaştırdı ve isim değişikliği ile Kolej kurslarını ve müfredatını yeniden canlandırdı. Bugün, Denizcilik Fakültesi Orman Teknolojisi (MCFT), doğal kaynak eğitiminde uzmanlaşmış Kanada’nın önde gelen post-orta kurumlarından biri olmaya devam etmektedir. Zamanımızın% 100’ünü, açıkhava tutkusu olan ve doğal kaynak sektöründe fark yaratmak isteyen öğrenciler ve fakülte öğrencilerine ve öğrenmeye adadık. Mezunlarımızda, müşteriler, işverenler, meslektaşları ve çalıştıkları çevre ile etkileşimlerinde onlara rehberlik edecek bir arazi etiği aşılamaktayız.

Maritime College of Forest Technology Hakkında Bilgiler

  • Kuzey Amerika Yaban Hayatı Teknoloji Derneği ile akredite.
  • MCFT, Kanada Intercollegiate Lumberjack Association liginde yarışan erkek ve kadın ahşap spor takımlarına sahiptir.
  • 2017 yılında kurulan MCFT Utility Arborist programı, Atlantic Canada’da türünün ilk örneği.
  • MCFT, Atlantik Kanada’daki diğer üniversitelerle, öğrencilerin 2 yıldan daha az bir süre içinde diplomalarını alabilecekleri münasebet anlaşmalarını sürdürmektedir.
  • MCFT öğrencileri, okulda geçirdikleri süre boyunca işyeri sertifikasyon kurslarını tamamlama olanağına sahiptir: Avcı eğitimi, ateşli silah güvenliği, ATV / kar aracı güvenliği, Testere güvenliği ve bakımı.

Programlarımız şunları içerir:

  • Orman Teknoloji Programı
  • Gelişmiş Balık ve Yaban Hayatı Teknolojisi Programı
  • Yardımcı Arborist Programı

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!

 Bakmakta Fayda Var: