İngilizce ve Fransızca öğrenmek için en iyi seçeneklerden biriside Kanada dil okullarıdır. Programlar öğrenciler tarafından haftalık veya aylık olarak tercih edilmektedir. Özellikle 3 veya 6 aylık dil okulu programları öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kanada 6 aylık dil kursu programı başlangıç seviyesinden ileri seviyedeki birçok eğitim programı sunmaktadır. Kanada 6 aylık dil okulu programlarına öğrenciler başlangıç seviyesinden başlayıp, ileri seviyeye kadar eğitim programlarına katılım sağlayabilirler.

Toronto, Vancouver, Montreal, Ottawa ve Calgary Kanada dil okulu programlarında en sık tercih edilen şehirler arasındadır. Kanada 6 aylık dil okulu programlarına Kanada Kültür Merkezi ile başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada’nın en iyi dil okulları için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz;

 Kanada dil okullarıözellikle son yıllarda ilginin arttığı ve ekonomik eğitim fırsatlarını ayağımıza sermektedir. Özellikle Kanada Doları kurunun, Amerika Doları ve İngiliz Sterlini kurlarının oldukça yüksek olmasından dayı cep yakmaya başlamıştır.

Hem yaşam giderleri, hemde okul ücretlerinin daha düşük olması, Kanada’nın dünyanın en yaşanılabilir ülkeleri arasında gösterilmesi dahi tercih etmek için bir sebep olmaktadır.

Kanada’da 6 Aylık Dil Kursu Hakkında Bilgi

Birçok avantajı sunan Kanada dil okulları, esnek programları nedeniyle öğrencilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Her pazartesi başlayan dil kursu programları nedeniyle gideceğiniz zamanı çok daha rahat belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda birçok ekonomik fırsatı beraberinde getirmektedir.

Kanada’da 6 aylık dil kursuna katıldığınız takdirde; Kanada öğrenci vizesi almaya hak kazanacaksınız. Eğer dil eğitimi sonrasında eğitim almaya devam etmek, farklı bir eğitim programına katılmak istediğinizde vize yenilemenize gerek kalmayacaktır.

Kanada 6 Aylık Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

Kanada dil okulu fiyatları öğrencilerine başka ülkelerde bulunmayan birçok eğitim fırsatı sunmaktadır. Özellikle Kanada Doları kuru öğrenciler için oldukça avantajlı hale getirmektedir.

Kanada dil okulları fiyatları ve eğitim programları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okullarının resmi temsilcisidir.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!