Kanada dil okullara öğrencilere başka hiçbir ülkede sunulmayan eğitim imkanları sunmaktadır. Kanada eğitim programları haftalık veya aylık olarak belirlenmektedir. Özellikle Kanada 3 aylık dil kursu, bir diğer ismiyle Kanada 3 aylık dil okulu programları öğrencilerin gözde eğitim programları arasındadır. Kısa süreli eğitim programları arasındaki en iyi seçeneklerden biriside 3 aylık programlardır. Özellikle orta seviyede dil bilgisi olup, ilerletmek isteyen kişiler ve sınav hazırlık programları için en ideal süredir.

Başta Toronto, Vancouver, Ottawa, Montreal ve Calgary şehirleri Kanada dil okullarına katılmak isteyen öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kanada dil okulu programlarına katılım sağlayan öğrenciler için birçok seçenek mevcuttur. Doğru dil okulu ve eğitim programı tercihi için Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kanada Dil Okulları Başvuruları Deneyim Ve Güven Gerektirir. Kanada Kültür Merkezi İle Kanada Dil Okullarına Güvenle Başvurun!

Kanada Dil Okulu Başvuru Süreci Nasıl İlerlemektedir ?

 

Kanada 3 Aylık Dil Kursu Hakkında Bilgi

Başta Toronto ve Vancouver olmak üzere öğrenciler oldukça geniş bir yelpazede eğitim programlarına katılım sağlayabilirler. Genel İngilizce eğitimi, mesleki İngilizce veya sınav hazırlık/denklik programları sıklıkla tercih edilmektedir.

Kanada eğitim sistemine baktığımızda Kanada dil okullarının oldukça özel bir yeri olduğunu görebiliriz. Sadece Kanada’da 3 aylık okulu programlarına katılan öğrenciler için değil tüm öğrenciler için eşsiz fırsatlar vardır. Kanada öğrencilerine başka ülkelerde olmayan birçok avantaj sunmaktadır.

Kanada’da birçok okulu programı mevcuttur. Tüm Kanada şehirlerinde öğrencilerin hedef ve amaçlarına uygun dil okulları mevcuttur. Doğru program ve okul seçiminin yapılması oldukça önemlidir. Bu tercihler tüm eğitim süreniz boyunca karşınıza çıkacak ve eğitim kalitenizi direk etkilemektedir.

 Kanada Kültür Merkezi, Kanada Dil Okulu Programlarının Resmi Temsilcisidir. Detaylı Bilgi Almak Ve %50’ye Varan İndirimlerden Yararlanmak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.

Kanada 3 Aylık Dil Kursu Fiyatları Ne Kadar ?

Dil eğitimi almak isteyen tüm öğrencilerin merak ettiği sorulardan biriside eğitim ücretleridir. Kanada dil okulu fiyatları özellikle alternatifi olan ülkelere kıyasla oldukça ekonomiktir. Kanada’nın göçmen ülkesi olması ve dünya tarafından tanınmış saygın eğitim sistemiyle Kanada dil okulları en doğru tercihtir.

Kanada 3 aylık dil okulu fiyatları yapılacak seçime göre farklılık göstermektedir. Güncel ücretler hakkında bilgi almak, Kanada Dil Okulları Resmi Temsilcisi Olan Kanada Kültür Merkezine Özel İndirimlerden Faydalanmak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.

 

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak alanında uzman danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini ve merkezimize özel indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.