Yurt dışında dil eğitimi almak isteyen bireylerin sıklıkla tercih ettiği adresler arasında Kanada’da yer almaktadır.  Kanada dil okullarının sunmuş oldukları ekonomik fırsatlar, öğrencilere tanınan haklar nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Özellikle son yıllarda ülkemizdeki döviz kurlarının oldukça artması ve Kanada Doları kurları kaynaklı olarak çok daha ekonomik fırsatlar sunması kişilerin bütçesine sağladığı en önemli katkılar arasındadır.

Sevgili öğrencimiz Buğra CANSEV ile dil okullarına başvuru süreci ve dil eğitimi hakkında bilgileri aktardık.

Kanada Dil Okulu İçin Gerekli Belgeler

Kanada dil okulu başvuruları için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir. Kanada dil okullarına gerçekleştirilen başvurular akademik olmadığı için çok fazla belge istenmemektedir.

Eğitim süresince ihtiyaç duyacağınız Kanada dil okulu vizesi hakkında bilgi almak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ. 

-Pasaport

-Tarafımızca Doldurulan Kayıt Formu

-Kayıt Ücreti (Ortalama 250-350 CAD arasındadır.)

Eşsiz Fırsatları Kaçırmayın ! Hemen iletişime geçiniz.

Kanada Dil Okullarına Başvurunuzu Ekonomik Fırsatlarla Gerçekleştirin

Birçok dil okulu ve birçok fiyat ufak bir aramayla dahi karşınıza çıkmaktadır. Katılım sağlayacağınız Kanada dil okulu geleceğinizi ve yaşamınızı kökten değiştirebilecek fırsatları ayağınıza sermektedir.

Türkiye’nin Kanada’ya özgü ilk ve tek organizasyonu olan Kanada Kültür Merkezi ile Kanada dil okullarına başvurunuzu merkezimize özel indirimlerle gerçekleştirebilirsiniz. 

Detaylı bilgi sahibi olmak ve Kanada dil okullarına ücretsiz başvurmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.