Kanada Vizesi Gerekli Evraklar

Kanada vizesi başvurunuzu Kanada Kültür Merkezinin deneyimi ve tecrübesiyle GÜVENLE YAPın!

Kanada vizesi başvurusu gerçekleştirilirken aklımıza birçok soru işareti gelmektedir. Bu soru işaretlerinden en önemlisi şüphesiz “Kanada vizesi almak kolay mı ?” sorusu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu soru çoğu zaman başvuru gerçekleştiren kişilerin aklını kurcalamaktadır.

Kanada vizesi başvurularınızı Ankara veya İstanbul’daki konsolosluklara gitmenize gerek kalmadan yapıyoruz!

Kanada Vizesi Almak Kolay Mı ?

Bu soruya net bir yanıt vermek ne yazık ki mümkün değildir. Çünkü “Kanada vizesi almak kolay mı ?” sorusunun yanıtı kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sonuçta Kanada vizesi başvurularında kişiler bireysel olarak değerlendirilir. Ancak en sık verilen vize redlerinin en önemli sebebi hatalı veya eksik gerçekleştirilen Kanada vizesi başvuruları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kanada vizesi hayallerinizi artık ertelemeyin! Kanada Kültür Merkezinin güvenilir danışmanlarıyla profesyonel başvurunuzu gerçekleştirin.

Kanada Vizesi Red Nedenleri

Kanada vizesi red nedenlerini aşağıdan öğrenebilirsiniz. 

Purpose of Visit: En sık karşımıza çıkan Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır. Özellikle acemi danışmanlar tarafından gerçekleştirilen başvurularda en sık alınan red nedenidir. Vize talebinizin sebebinin anlaşılamamasıdır.
Travel History: Daha önce yurt dışı deneyimi olmayan kişilerin karşısına en sık çıkan red nedenidir. Kişinin gidip, yasal olmayan yolla kalacağına inandığı için karşısına çıkmaktadır.
Financial Reasons: Seyahat amacınızı karşılayacak seviyede bakiyeye veya gelire sahip olmadığınız durumlarda karşımıza çıkabilecek Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır.
10 yıllık Kanada vizesi alma şansını Kanada Kültür Merkezi ile yakalayın.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

Başvuru süreci ve sonuçlanma süresini göz önünde bulundurduğumuzda ancak ortalama bir vakit vermek mümkündür. Kanada vizesi süresini Kanada Konsolosluğu belirlemektedir.

Elbette bu süreyi etkileyen birçok temel faktör yer vardır. Konsolosluğun yoğunluğu, başvurulan mevsim, ve vize kategorisi gibi birçok faktör bu süreyi etkilemektedir.

 Şu an için bu ortalama süre 3-6 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Ancak başvuru öncesinde alanında uzman danışmanlarımızla iletişime geçmeniz süreyi olumlu etkileyecektir. 

Kanada vizesi almanın yollarını İsmail İNCE anlatıyor.

Kanada Vizesi Ücreti Ne Kadar ?

Kanada vizesi başvurusu gerçekleştirilmiş olsa dahi ödeme yapılmaksızın vize talebinin işleme alınması mümkün değildir.

2017 yılından itibaren Kanada vizesi ödeme yönteminde değişikliğe gidilmiştir.

Kanada Turist Vizesi Ücreti: 185 CAD (Kanada Doları)

Kanada Öğrenci Vizesi Ücret: 235 CAD (Kanada Doları)