Kanada vizesi başvurusu gerçekleştirdiğimiz andan itibaren takip süreci hayli önem kazanmaktadır. Kanada konsolosluğu vize takip işlemlerinde kişilere verdiği kod ile birlikte kolaylıkla takip işlemine imkan sağlamaktadır.

Vize sürecini İsmail İNCE anlatıyor.

Kanada Konsolosluğu Vize Takip

Kanada Kültür Merkezi üzerinden gerçekleştireceğiniz başvuruların tamamı alanında uzman danışmanlarımız tarafından düzenli olarak takip edilmektedir. Vize başvurusu öncesinde parmak izi ya da diğer işlemler, vize süreci boyunca takip işlemlerinizi eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Kanada vizesi takip süreci ve evrakların hazırlanması noktasında profesyonel destek sağlayan ofisimiz; 10 yıllık deneyimi ve Türkiye’nin Kanada’ya özgü ilk organizasyon olmasından dolayı sıklıkla tercih etmektedir.

Kanada Vize İşlemleri

Kanada Vizesi Kaç günde Çıkar

Vize başvurusu yapacak kişilerin aklına gelen birçok soru vardır.  “Kanada vizesi kaç günde çıkar ?” sorusu sıklıkla sorulur. Ancak bu soruya net bir yanıt verebilmek maalesef mümkün değildir.

 Kanada vizesinin kaç günde çıkacağını etkileyen birçok faktör vardır. Konsolosluğun yoğunluğu, gerçekleştirilen vize kategorisi gibi birçok faktör bu süreyi etkilemektedir.

Kanada Vizesi Ücreti Ne Kadar ?

Kanada vizesi başvurusu gerçekleştirilmiş olsa dahi ödeme yapılmaksızın vize talebinin işleme alınması mümkün değildir.

2017 yılından itibaren Kanada vizesi ödeme yönteminde değişikliğe gidilmiştir.

Kanada Turist Vizesi Ücreti: 100 CAD (Kanada Doları)

Kanada Öğrenci Vizesi Ücret: 150 CAD (Kanada Doları)