Vize süreçlerinin olumlu ve kısa sürede sonuçlanabilmesi için profesyonel destek alarak başvuruları gerçekleştirmelisiniz. Yüz yüze görüşme gerçekleştirmeyen Kanada konsolosluğuna tam olarak kendinizi ifade etmek, tanıtabilmek için elinizdeki imkanların hayli kısıtlı olduğunu hatırlatmakta fayda var. Kanada vize danışmanlık hizmetimiz sayesinde Türkiye’nin en güvenilir Kanada vizesi danışmanlık hizmetini sağlayan Kanada Kültür Merkezi ile İLETİŞİME GEÇebilirsiniz.

Neden Kanada Vize Danışmanlık Hizmeti Almalıyım ?

Kanada vizesi başvuruları oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Gerçekleştirilen tüm başvurular İngilizce ya da Fransızca olarak Kanada Konsolosluğunun istediği düzende gerçekleştirilmelidir. Daha önce Kanada vizesi başvurusu gerçekleştirmediyseniz bu oldukça yorucu olabilir.

Bunların yanı başvuracağınız kategoriye uygun olarak vize başvuru formu doldurulmalı ve istenilen evrakların tamamı eksiksiz olarak hazırlanmalı. Çünkü Kanada Konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmiyor. Hazırlanan evraklar ve gerekli başvuru formu göz önünde bulundurarak değerlendirme yapmaktadır. Eksik ya da hatalı aktarılan bilgilerin sonucu vize başvurunuzun olumsuz değerlendirilmesi olacaktır.

Neden Kanada Vize Danışmanlık Hizmeti İçin Kanada Kültür Merkezini Tercih Etmeliyim ?

Kanada Kültür Merkezi, 10 yılı aşkın deneyimi ve tecrübesiyle Kanada vizesi başvurularınızı alanında tecrübeli danışmanlarıyla, Kanada Konsolosluğunun istediği düzende gerçekleştirmektedir. Kanada vizesini bir bilene sorun; Hayalleriniz gerçek olsun!

  • Kanada Konsolosluğunun istediği düzende vize başvurunuzu yapıyoruz.
  • Vize başvurunuzu İngilizce ya da Fransızca olarak gerçekleştiriyoruz.
  • Evrak toplamanız konusunda profesyonel destek sağlıyoruz.
  • Tüm vize sürecini, sizin adınıza bürokratik süreçlerle yorulmanıza gerek kalmadan başvurunuzu yapıyoruz.
  • 10 yıllık Kanada vizesi başvurunuzu gerçekleştiriyoruz!

Kanada Vizesini Bir Bilene Sorun; Hayalleriniz gerçek olsun!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun, Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!