Özellikle son yıllarda dil eğitimi için Kanada dil okulları sıklıkla tercih ediliyor. Gerek Kanada dolarınınAmerikan doları ve İngiliz sterlinine oranla çok daha düşük olması, gerekse öğrencilerin yaşam ve eğitim masraflarının düşük olması tercih sebepleri arasında yer alıyor.

Kanada Dil Okulları Tavsiye

Aslına bakarsanız “Şu okul en iyisi”, “Şu okul harika” gibi bir cümle kullanmak doğru olmayacaktır. Kanada dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahiptir. Aynı zamanda ülke için dil okulları ve eğitim programları oldukça önemlidir. Bu yüzden Kanada dil okullarından herhangi birisi için “şu okul kötü” gibi deyim kullanmak doğru olmayacaktır.

Kanada dil okulları tavsiyesi istiyorsanız; Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeliyiz. Hangi alanda kendinizi geliştirmek istiyor, hangi alanda hareket etmek istediğiniz oldukça önemlidir.

Kanada’nın en iyi 11 dil okulunu tanıyın;

Kanada Öğrenci Vizesi işlemleri hatasız olarak yapılmalıdır. Olumsuz sonuçlarla karşılaşmamanız için size ücretsiz destekte bulunuyoruz.  

Kanada Dil Okulları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ofiste olmadığımız saatlerde bilgi formunu doldurarak danışmanlarımızın iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

Kanada’ya Ücretsiz Okul Başvurusu ve güvenli Kanada vizesi başvurusu için bizimle iletişime geçin !

0 212 252 90 35-36

info@kanadakulturmerkezi.com

 

Kanada Dil Okulları Öğrenci Vizesi Başvurusu için aşağıdaki videomuzu izleyin !

 

Kanada Dil Okulları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 Kanada Dil Okulları 2020 Fiyatları

  Dil eğitimi için karar verilirken en önemli soru işaretlerinden biriside Kanada dil okulları fiyatlarıdır.  Neredeyse tüm dil okulları haftalık programlar sunmaktadır. Ücretler günlük veya saatlik değil, haftalık olarak hesaplanmaktadır.

Elbette ücretler dil okullarına göre değişiklik göstermektedir. Bireysel başvurularda ortalama 4 haftalık eğitim ücreti 1100-1300 CAD arasında değişiklik göstermekle beraber, Kanada Kültür Merkezi öğrencilerine özel indirimler uygulanma, merkezimiz başvurularınızı ÜCRETSİZ gerçekleştirmektedir.

  Bu uygulamadan yararlanmak, ekonomik ücretlerle dil eğitimi almak için hemen-şimdimerkezimiz ile iletişime geçmelisiniz.

Danışmanlarımızla iletişime geçerek Kanada dil okullarına profesyonel olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Kanada’nın en çok tercih edilen dil okulu ILAC Toronto ve ILAC  Vancouver şubelerinden 2020 yılında Türk öğrencilere özel fiyatlardan Kanada Kültür Merkezi ile yararlabilirsiniz.

ILAC Toronto ve ILAC Vancouver Kanada Dil okullarında haftada 30 ders saati program için fiyat listesi

HAFTA İndirimli Fiyatlar Normal  Fiyatları
4 Hafta 1158 CAD 1410 CAD
8 Hafta 2246 CAD 2790 CAD
12 Hafta 3190 CAD 3970 CAD
24 Hafta 4990 CAD 7390 CAD
36 Hafta 7198 CAD 10700 CAD

ILSC Toronto Dil Okulu, ILSC Montreal Dil Okulu ve ILSC Vancouver Dil Okulundan Türk öğrencilere özel fiyatlardan Kanada Kültür Merkezi ile yararlabilirsiniz.

ILSC okullarında haftada 24 derslik program için örnek fiyat listesi

HAFTA İndirimli Fiyatlar Normal  Fiyatları
4 Hafta 990 CAD 1410 CAD
8 Hafta 1910 CAD 2750 CAD
12 Hafta 2830 CAD 3910 CAD
24 Hafta 4660 CAD 7390 CAD
36 Hafta 6910 CAD 11050 CAD

 Kanada’daki tüm dil okullarına, Kanada Kültür Merkezi ile GÜVENLE BAŞVURun! Detaylı bilgi almak için şimdi iletişime geçin!

EC English Vancouver, EC Toronto ve EC Montreal Kanada dil okullarında Türk öğrencilere özel fiyatlardan Kanada Kültür Merkezi ile yararlabilirsiniz.

EC Toronto ve Vancouver okullarında haftalık 20 derslik program için örnek fiyat listesi

HAFTA İndirimli Fiyatlar Normal  Fiyatları
4 Hafta 970 CAD 1270 CAD
8 Hafta 1870 CAD 2470 CAD
12 Hafta 2675 CAD 3490 CAD
24 Hafta 5070 CAD 6670 CAD
36 Hafta 7495 CAD 9970 CAD

LSI Toronto ve LSI Vancouver Kanada Dil Okullarında Türk öğrencilere özel çok uygun fiyatlar!

LSI Toronto ve Vancouver Kanada dil okullarında haftalık 20 ders program için örnek fiyat listesi

HAFTA İndirimli Fiyatlar Normal  Fiyatları
4 Hafta 870 CAD 1270 CAD
8 Hafta 1670 CAD 2470 CAD
12 Hafta 2375 CAD 3470 CAD
24 Hafta 4570 CAD 6070 CAD
36 Hafta 6670 CAD 9070 CAD

Not : Yukarıda belirtilen fiyatlar Okul tarafından değiştirilebilmekte olup güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle 0 212 252 90 35 pbx telefon numaramızdan arayarak veya iletişim sayfamızdan form doldurarak bilgi alabilirsiniz.

 

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak alanında uzman danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini ve merkezimize özel indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kanada Toronto Dil Okulları

Kanada’nın en popüler ve en çok tercih edilen şehri Toronto’dur. Gerek iş gücü, gerekse nüfusuyla öğrencilerin ve orada yaşamak isteyenlerin gözdesidir. Benzetme yapmak gerekirse Kanada’nın İstanbul’u diyebiliriz.

Neden Kanada dil okullarını tercih etmeliyim ?

ILAC, LSI, EF, EC, HANSA gibi birçok dil okulu Toronto’da bulunmaktadır. Kanada Kültür Merkezi ile Toronto dil okulları kayıtlarınızı ekonomik ve benzersiz fırsatlarla gerçekleştirebilir, en iyi konumlarda konaklama fırsatı kazanabilirsin.

Kanada Dil Okulu Tavsiyesi

 Öğrencilerin akıllarındaki en büyük soru işaretlerinden biriside en iyi dil okulunun hangisi olduğunu bulmak, öğrenmektir.

Ancak Kanada eğitim sistemi kendini kanıtlamış, birçok ülkenin örnek aldığı eğitim kalitesine sahiptir. Lütfen “Şu okul çok kötü!”,”Kanada’da dil eğitimi alınmaz!” diyenlere itibar etmeyin. Memnun olmayan öğrencilerin neredeyse tamamı herhangi bir danışmanlık ALMAMIŞ, hedeflediği eğitim programına katılım sağlayamamıştır.

Her okulun eğitim kalitesi oldukça yüksektir. Bu yüzden “Şu okul daha iyi” demek doğru olmayacak, yanlış yönlendirmekten öteye gitmeyecektir.

Kanada Kültür Merkezi güvencesiyle dil okullarına ve vize başvurunuzu güvenle gerçekleştirin. Detaylı bilgi almak için İletişime Geçin!

Danışmanlarımız, Kanada dil okulları hakkında  tavsiyelerde bulunurken; İhtiyaçlarınızı belirleyip, istediğiniz şehirlerde, bütçenize uygun okulları şahsınıza özel olarak araştırıyor. Bu araştırmanın ardından Kanada dil okulu tavsiyesinde bulunmaktadır.

Hedeflediğiniz seviyeyi, kaç hafta, kaç saat eğitim alacağınızı bilmeden Kanada dil okulu tavsiyesinde bulunmak doğru olmayacaktır.  Detaylı bilgi  ve doğru tercih için için ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada dil okulları için gerekli vize başvurularınızı; Merkezimizle ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. 

Kanada dil okulu vizesi nasıl alınır ?

 

Kanada Dil Okulları ile İngilizce Dil Eğitimi Ve Çalışma

  Kanada’da eğitim almak isteyen öğrencilerimiz çalışma izinleri olup, olmadığını sıklıkla sormaktadırlar.

Kanada dil okullarında eğitim alırken ne yazık ki çalışma iznine sahip olamayacaksınız. Üniversite, kolej, yüksek lisans, doktora programlarında öğrenciyken yarım zamanlı, mezuniyet sonra tam zamanlı olarak 2 veya 4 yıl çalışma iznine sahip olacaksınız. Ardından göçmenlik başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Tavsiyemizi dikkate alarak çok daha ekonomik fiyatlardan eğitim alma şansını yakalayın.

Yurtdışında İngilizce Dil Eğitimi almak isteyen öğrenciler Kanada’dan daha ideal bir yer bulamazlar. İster bir ay süreli genel İngilizce kursuna devam etmek veya herhangi bir İngilizce yeterlilik testine yönelik hazırlanmak isteyin, ister doktora çalışmaları yapın, yurtdışı eğitiminizi sürdürme yolunda Kanada, mükemmel bir yerdir.

Kanada Kültür Merkezi ile Kanada Dil okulları hakkında ayrıntılı bilgi almak veya başvurusu yapmak için iletişime geçebilirsiniz. Başvuru işlemleri merkezimizde Kanada Konsolosluğuna direk yapılmaktadır.

Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları

KANADA DİL OKULLARI

 

TOEFL (Test of İngilizce as a Foreign Language/Yabancı  Dil olarak İngilizce Testi), TOEIC (the Test of English for International Communication/Uluslararası İletişim için İngilizce Testi) ve University of Cambridge Local Examinations Syndicate (UCLES/Cambridge Üniversitesi Yerel İmtihanlar Sendikası) tarafından hazırlanıp yürütülen Cambridge Certificate imtihanları için öğrencileri hazırlayan çok sayıda kurum bulunmaktadır.

Buna ek olarak, Kanada’da bazı merkezler, UCLES, British Council ve IDP Education Austraila tarafından ortaklaşa yürütülen IELTS (the International English Language Testing System/Uluslararası İngilizce Bilgisini Ölçme Sistemi)’ne yönelik testler sunmaktadır.

Ayrıca, bazı TOEFL test merkezlerinde GMAT (Graduate Management Admission Test / Üniversite Giriş Testi) ve GRE test sınavlarına girmek de mümkündür. İş İngilizcesi öğrenmek isteyenler için birkaç okul, bugün dünya genelinde uygulanan ESL/EFL sınavları için  Kanada dil okulları ile bağlantılı hazırlık kursları ve testler sunmaktadırlar.

 

Eğitim danışmanımız Tuba Sevim GÜRLE ve sevgili öğrencimiz Bugra CANSEV dil okullarını anlatıyor. 

Öğrencilere yapacağımız ilk tavsiye, hazırlanmak için hangi imtihana girmeleri gerektiğini ve bunun için ne kadar zamanları bulunduğunu belirlemeleridir. Bütün okullar her test için kurs düzenlememekle birlikte seçim imkanları geniştir. Mesela, IELTS birçok üniversite ve öğrenci için hızla bir alternatif haline gelmiştir.

Kanada’da Kanada dil okulları bağlantılı üç test merkezi bulunmaktadır: İkisi Vancouver, B.C.’de ve birisi Ontario, Kitchener’da.

Kanada Dil OkullarıEducational Testing Services tarafından hazırlanan TOEFL sınavına her yıl yaklaşık bir milyon insan girmektedir ve bu test dünyanın en yaygın İngilizce testidir (Çin’de her yıl 2 milyon insanın girdiği College English Test bunun tek istisnasıdır).

1998’den itibaren bu test çoğu ülkede (Çin, Japonya, Kore ve Tayvan dışında) bilgisayara uyarlandı ve CBT (Computer Based Test) adını aldı. Bu arada, zorunlu yazılı metin dahil testin orijinal biçiminde birçok değişiklik yapılmıştır.

Kanada  İngilizce Dil Okulları

Şayet bu sınava Kanada Dil okulları ile Kanada’da girmek istiyorsanız,  önemli şehirlerin tümünde birçok test merkezi bulabilirsiniz. Temel fiyat 150 Kanada dolardır, ayrıca % 7’lik bir federal vergi ilavesi vardır.

Test merkezine ve zamanına bağlı olarak, genellikle sınav tarihinden en az dört hafta önce telefon edip kayıt yaptırmanız gerekir. Kredi kartıyla ödeme yapabilir ve ETS vasıtasıyla makbuzu gönderebilirsiniz veya onaylanmış bir çekle test için kayıt yaptırmak üzere doğrudan test merkezine başvurabilirsiniz.

Amacınız  Kanada’da Kanada Dil okulları ile bir TOEFL hazırlık kursuna devam etmek ise, seçim yapmadan önce birçok okulla temas kurun. Ne tür TOEFL programı takip edildiğini, sınıflarda kaç öğrenci bulunduğunu araştırın. TOEFL programı veya müfredatının neleri kapsadığını okula açıkça sormaktan çekinmeyin.

Bilgisayarlı CBT, yazılı TOEFL biçiminden hayli farklı olduğu için, teste girmeyi planlayan bir kimsenin hem TOEFL CBT Bulletin’in bir kopyasını hem de bir TOEFL Sampler CD ROM’u edinmesi gerekir. Bu CD ROM, resmidir ve yeni bilgisayar imtihanına benzeyen tek materyaldir. Bunların her ikisi de doğrudan ETS’den veya TOEFL hazırlık kursları veren okullardan temin edilebilir.

Kanada’daki bilgisayarlı TOEFL testinin en önemli alternatifi ise IELTS ve CAEL’dir. Bu sınavlar, yabancıların İngilizce konuşma yeterliliğinin bir göstergesi olarak çoğu Kanada üniversitesi ve ABD’deki birçok kurum tarafından kabul edilmiştir.

Halen Kanada’da Kanada İngilizce Dil okulları bağlantılı üç IELTS test merkezi bulunmaktadır: Ontario-Kictchener’deki Conestoga College, British Columbia’daki Simon Fraser Üniversitesi ve British Columbia Üniversitesi . Test ayda bir yapılır ve sonuçlar test tarihinden sonraki 10-15 işgünü içinde açıklanır.

Testten üç gün öncesine kadar kayıt yaptırabilirsiniz ve ücret 150 Kanada dolarıdır Test, özellikle şahsi iletişim becerileri üzerine yoğunlaşan bir kişisel mülakat da dahil olmak üzere çeşitli becerilerin değerlendirilmesini içerir.

Şahsi mülakat (teybe alınmış) ve iki kompozisyon, tecrübeli gözlemciler tarafından değerlendirilir

Kanadada İngilizce Dil Okulları , Kanada İngilizce dil okulu, Kanada İngilizce dil okulları fiyatları, Kanada dil okulları hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

info@kanadakulturmerkezi.com

Kanada Dil Okulları Listesi

Kanada dil okulları listesi aşağıda yer almaktadır.

Alberta Eyaletindeki Dil Okulları
Anne’s Language House
Bow Valley College
CCI — Cultural Connections Institute
Concordia University College of Edmonton
Equilibrium SchoolSC GEOS Languages Plus – Calgary
Global Village English Centres – Calgary
Grant MacEwan University
Lethbridge College
Maple Leaf Academy
Medicine Hat College
Mount Royal University
NorQuest College
Northern Alberta Institute of Technology
OHC Calgary
SAIT Polytechnic
Solomon College
Stafford House Calgary University of Alberta
University of Calgary
University of Calgary
University of Lethbridge International

British Columbia Eyaletindeki Dil Okulları

Camber College

Canadian College of English Language

Capilano University

College of the Rockies Columbia College

Coquitlam College

CSLI Canadian Second Language Institute

Discover English Academy

Dorset College

EC Vancouver

EF International Language Campus

Vancouver ELS Language Centers – Vancouver

English as a Second Language International (ESLI)

Eurocentres – Vancouver

SC GEOS Languages Plus

Vancouver SC GEOS Languages Plus

Victoria Global College

Global Education Language Institute

Global Village English Centres

Vancouver Global Village

English Centres – Victoria

ILSC Language Schools – Vancouver

Inlingua Vancouver Inlingua Victoria

International House Whistler International House Vancouver

International Language Academy of Canada (ILAC) – Vancouver ISS Language and Career College of BC

iTTTi Vancouver

Kaplan International Vancouver

Kwantlen Polytechnic University Langara College

Language Studies International

Vancouver North Island College

Northern Lights College

OHC Vancouver

SELC Canada Smrt English Ltd.

Sprott Shaw Language College

Surrey (Formerly KGIC Surrey)

Sprott Shaw Language College

Vancouver (Formerly SEC, KGIC and PGIC Vancouver)

Sprott Shaw Language College

Victoria (Formerly KGIC Victoria)

St. George International College St. Giles International Vancouver

Tamwood International College

Vancouver Tamwood International College – Whistler

UCW University Canada West

University Access Program  University of Victoria (Continuing Studies French Language Program)

VIC – Vancouver International College of English

Vancouver Island University

Maritimes Eyaletlerindeki Dil Okulları

Acadia University

Apex Language and Career College

CLLC Halifax (Canadian Language Learning College) Dalhousie University

East Coast School of Languages Eurocentres Atlantic Canada

Halifax Language Institute of Canada

ICEAP – International Centre for English Academic Preparation International Language Institute (ILI)

Saint Mary’s University

Study Abroad Canada Language

Institute McKenzie College,

Language Learning Centre Université de Moncton-Shippagan

University of New Brunswick

Ontario Eyaletindeki Dil Okulları

ABCE Language School Inc.

Access International English Language Centre

Ace Acumen Academy

Algoma University (ESL@Algoma)

Algonquin College

Birmingham International College of Canada

Bond International College

Braemar College

Brock University

Cambrian College of Applied Arts & Technology

Can Pacific College of Business & English

Canada College of Education Toronto Center

Canada College of Education Toronto Center

Canadian International Student Services

Canadian Language Centre

Canadore College

Capital English Solutions

Centennial College

CLLC Ottawa (Canadian Language Learning College)

CLLC Toronto (Canadian Language Learning College)

Conestoga College

Connect School of Languages

CultureWorks ESL (London)

Cultureworks ESL (Ottawa)

Destination Canada

Dewey College

Duke College

EC Toronto

EF International Language Campus – Toronto

ELS Language Centers – Toronto

Embassy Centre for English Studies, Inc. (Toronto)

English Encounters

English Lab Toronto

ESC- English School of Canada

Eurocentres – Toronto

Fanshawe College

Georgian College

Global Education Language Institute

Global Village English Centres – Toronto

Hansa Language Centre

Hanson School of Language

Heartland International English School

Humber College

ICEAP – International Centre for English Academic Preparation

ILSC Language Schools – Toronto

Interlangues Language School

Interlangues Language School

International Language Academy of Canada (ILAC) Toronto

Kaplan International Toronto

Manitoba Eyaletindeki Dil Okulları

Heartland International English School

Manitoba Institute of Trades and Technology Providence University College

Université de Saint-Boniface University of Winnipeg

Winnipeg Global Education Language Institute

Saskatchewan Eyaletindeki Dil Okulları

University of Regina

University of Saskatchewan

Quebec Eyaletindeki Dil Okulları

Académie Linguistique Internationale (ALI)

Bouchereau Lingua International Inc.

Bouchereau Lingua International Inc.

Collège Canada / Canada College – Montreal

Collège de Sainte-Anne-de-La-Pocatière

Collège Jade

Concordia University

EC Montreal

École Québec Monde

École internationale de langues des YMCA du Québec.

Edu-Inter

SC GEOS Languages Plus – Montreal

ILSC Language Schools – Montreal

Jade College – Montreal

McGill University

Montréal International Institute of Language Arts (MIILA)

Montréal International Language Centre (MILC)

POINT3 Language Center

Université de Montreal

Université du Québec à Montréal, École de langues

Université du Québec à Trois-Rivières

Université McGill

Upper Madison College Montreal