Kanada liselerine giriş sınavı Bursa’da düzenleneceğine dair birçok hatalı bilgi internet üzerinde yer almaktadır. Eğitim almak isteyen öğrencilerin akıllarına gelen en önemli sorulardan biriside “Kanada liselerine giriş sınavı var mıdır ?” sorusudur. Ülkemizde uygulanan LGS sınavının öğrenciler üzerinde ne kadar olumsuz etki oluşturduğu tüm  öğrenci ve veliler tarafından onaylanan bir gerçektir.

Ancak Kanada liselerinde eğitim alacak öğrenciler böyle bir durumla karşılaşmayacaktır. Kanada liselerine giriş sınavı olmaksızın öğrencilerin lise kayıtlarını gerçekleştirmektedir.

 

Kanada Liselerine Giriş Sınavı Bursa

Öncelikle Kanada eğitim sistemi gereğince öğrenci kabullerinde genellikle sınav yöntemine başvurulmamaktadır. Türk öğrenciler, Kanada liselerine SINAVSIZ girebilme hakkına sahiptirler. 

Kanada’da lise eğitiminde öğrencilerimizin yanındayız! Tüm eğitim yaşamı boyunca sağlayacağımız destek için şimdi iletişime geçin.

 

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

“Kanada liseleri ücretli mi ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtladı. 
 

Size uygun Kanada lisesini seçmek için Buraya Tıklayarak Bilgi Formunu Doldurun; Alanında Uzman Danışmanlarımız İletişime Geçsin.

Kanada Liseleri Ücretleri

Fiyatları daha detaylı görmek için ; Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın.
Fiyatları daha detaylı görmek için ; Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın.
  • Havalimanı karşılaması yılda bir defa verilmektedir. Aynı zamanda üniforma , aktivitelere katılım ücretleri yılda bir defaya mahsustur.
  • Ücretler hakkında en net bilgi ; Kanada Kültür Merkezi tarafından verilmektedir. Bu yüzden Kanada Kültür Merkeziyle iletişime geçmelisiniz.