Kanada Öğrenci Vizesi

Birçok benzersiz eğitim programı sunan Kanada, uluslararası öğrencilere birçok imkan sunmaktadır. Kanada Community College programlarına katılan öğrencilere sunulan çalışma izni şüphesiz en büyük avantajdır.

Eğitim sonrasında tam zamanlı ardından Kanada göçmenlik programına katılmaya hak kazanacaksınız. Son aşamada Kanada vatandaşlık hakkı kazanıyor olacaksınız.

 “Kanada’da nerede konaklayabiliriz” sorusunu İsmail İNCE yanıtlıyor.

Kanada Community College Nedir ?

Özellikle kısa süreli eğitim programlarını tercih edecek olan öğrenciler için ideal olan programlardır. Ağırlıklı olarak mesleki eğitim imkanı sunmaktadır.

Eğitim programlarının uzunluğu ortalama olarak 1-2 yıl aralığında değişiklik göstermektedir. Ancak seçeceğiniz alana göre çok daha kısa süreli eğitim programları mevcuttur.

Kanada kolejleri neden tercih ediliyor ?

Kanada Community College Fiyatları Ne Kadar ?

Öncelikle ücretlerin eğitim alacağınız bölüme göre değişiklik gösterebileceğini belirtmekte fayda var. Kanada Community College programlarının net ücretlerini etkileyen birçok faktör vardır. Eğitim alacağını bölge, eyalet, şehir ve birçok faktöre göre değişiklik gösterdiği gözlemlenmektedir.

Kanada Community College fiyatları ne kadar ?” sorusunun yanıtı ortalama ücret 14.000 CAD ile 16.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.