1936’da kurulan Columbia College, Kanada’nın en köklü uluslararası özel koleji olarak gururla hizmet vermektedir. Binlerce Kanadalı ve uluslararası öğrenci Columbia College’da kalifikasyonlarını tamamladı ve bunları başarılı üniversite kariyeri için bir platform olarak kullandı.

Yıllar boyunca British Columbia Üniversitesi‘ne uluslararası öğrenci sağlayan ilk üç sağlayıcıdan biri olmuştur. Columbia College ayrıca Vancouver’ın diğer büyük üniversitesi olan Simon Fraser Üniversitesi’ne çok sayıda öğrenci göndermektedir.

  Önlisans Derecesine götüren ve yerel üniversitelere tamamen aktarılabilen birinci ve ikinci yıl üniversite düzeyinde kurslar sunar. College ayrıca British Columbia Eğitim Bakanlığı Onaylı Kıdemli Ortaöğretim Programı ve Languages ​​Canada tarafından akredite edilmiş bir Akademik Amaçlı İngilizce Programı dahil olmak üzere Lise programları sunmaktadır.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın