Güneydoğu BC’nin muhteşem Kootenay Kayalıklarında kolej eğitimi vermenin 40 yılını kutlayan College of the Rockies, olağanüstü bir öğrenim deneyimini benzersiz bir yaşam tarzıyla birleştiriyor. Cranbrook’taki iki kampüsü ve Creston, Fernie, Golden, Invermere ve Kimberley’deki bölgesel kampüsleri ile College of the Rockies, Kanada’daki en kişisel öğrenci deneyimini yaratma ve sunma vizyonuna sahiptir. Dünyadaki en büyük yıllık uluslararası öğrenci anketinde (Uluslararası Öğrenci Barometresi) genel öğrenci deneyimi için Kanada’da iki kez bir numara seçildi.Kolejdeki personel ve öğretim üyeleri, neyin motive ettiğini ve neyin heyecanlandırdığını keşfetmeye kişisel ilgi gösterme konusunda tutkuludur.

College of the Rockies, sanat ve bilim, işletme, turizm, mühendislik, sağlık, ticaret, çocuk ve gençlik çalışmaları ve daha fazlasını içeren çeşitli disiplinlerde çok çeşitli programlar sunmaktadır. Kimlik bilgileri, bir yıllık sertifikalardan dört yıllık Lisans derecelerine kadar değişir. Rekabetçi olmayan giriş, çok çeşitli çevrimiçi kurslar ve programlar, makul öğrenim ve uygun yaşam maliyetleri, College of the Rockies’i “Rocky Mountain Inspired, Small College Proud” yapan unsurların bir parçasıdır.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın