1969’daki başlangıcından bu yana, Cégep Marie-Victorin bir yenilik geleneğinin parçası olmuştur. Yıllardır, kamu eğitim kurumu programlarının ve hizmetlerinin uygulanması ve uygulanmasında mükemmelliğe olan bağlılığını sürdürmeye çabalamaktadır. Her yıl birçok öğrenci, ödüller veya özel sözler kazanarak damgasını vuruyor ve kendilerini farklı kılıyor. Kurum aynı zamanda kitapların yayınlanması ve çeşitli başarılarla öne çıkan kadrosunun kalitesiyle de gurur duymaktadır.

O halde çevre, Cégep Marie-Victorin değerlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Gerçekten de kuruluş, ENvironnement JEUnesse (ENJEU) tarafından verilen en yüksek ödül olan Cégep Vert Mükemmellik Seviyesi ödülüne layık görüldü.

Öğrenciler, iki yıllık bir üniversite öncesi programa veya üç yıllık bir teknik eğitim programına kaydolma seçeneğine sahiptir; üniversite eğitimi diplomasına götüren iki tür programdır. (DEC)

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!