Kararlı bir şekilde geleceğe yönelmiş, Centre-de-la-Mauricie ve Haut-Saint-Maurice’deki tek yüksek öğretim koleji olan Cégep de Shawinigan, kendini yaratma ve yaratıcılığa adanmış bireylerden oluşan bir topluluk olarak gururla tanımlıyor. bilginin yayılması ve her yaştan ve kökenden öğrencilerinin başarısı. Cégep, hoş, genç ve dinamik bir ortamda kaliteli programlar sunarak denetimi ve akademik başarıyı teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Üniversite öncesi ve teknik eğitim programları sunulmaktadır.

Haut Saint-Maurice’deki kolej çalışmalarına erişimi artırmak için ortak bir çabada, Cégep de Shawinigan, 2003 sonbaharında Ministère de l’Éducation, du Loisir et du Sport ve La Tuque’deki Centre d’études collégiales’in açılışında bölgedeki diğer ortaklar.

Bu nedenle, genel veya özel eğitimde olsun, bir dizi kurs arasından seçim yaparak bu bölgede üniversite düzeyinde çalışmalar yapmak artık mümkün.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!