Cégep de Sept-Îles, Sept-Îles şehrinde önemli bir oyuncu. Nehir ve boreal orman kenarında bulunan ikincisi, doğa meraklıları için gerçek bir oyun alanıdır. Cégep gerçekten bir eğitim yerinden daha fazlası! Kırk yıldan fazla bir süredir, sınıf içinde ve dışında kendini aşmanın mümkün olduğu, hareketi, ilerlemeyi ve yenilenmeyi teşvik eden bir yer olmuştur. Dahil olmak, dahil olmak ve yeni ufuklar keşfetmek isteyenlerin merakını vurguluyor. Yaratıcılığı desteklemek ve eğitim yoluyla kendini aşmak, tüm Cégep paydaşları tarafından takip edilen hedeftir.

Cégep de Sept-Îles programları yerel işgücü piyasasının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ve üniversite eğitimine devam etmek isteyenler için mümkün olan en iyi eğitimi sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Cégep, öğrencilerin çokluğunun farkına vardığımız çeşitliliğiyle öne çıkıyor: Fransızca konuşan çoğunluğa ek olarak, yerli ve İngilizce konuşan insanlar var. Açıkçası sosyal ve kültürel bir zenginliktir.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!