Cégep de La Pocatière’nin Sunumu Quebec City’nin (Quebec eyaletinin ulusal başkenti) 1 saat 15 dakika doğusunda, St. Lawrence Nehri boyunca yer alan La Pocatière kasabası yerel bir sistemdir. yenilik (SLI); yani Cie Bombardier Transport (lazer kaynak işlemi ile tren vagonlarının üretimi için uluslararası fabrika) gibi şirketlerin ve 3 araştırma ve teknoloji transfer merkezi (Solution Novika, Biopterre, Optech). Cégep de La Pocatière, Quebec eğitim sisteminde, öğrencileri için yüksek başarı oranına sahip eğitim programının kalitesi ve yeni tekno-pedagojik yaklaşımları ile tanınmaktadır.

Cégep de La Pocatière, normal eğitimdeki 1.000’den fazla öğrenciye (doğal işe alım havuzunun dışından% 60) dört (4) üniversite öncesi program ve sekiz (8) teknik eğitim programı sunmaktadır: insan bilimleri , sağlık teknikleri, hayvan sağlığı teknikleri, bilgisayarlı yönetim ve muhasebe, biyoekoloji vb. birçok program öğrencilere sunulmaktadır.

Cégep de La Pocatière Hakkında Bilgiler

  • Cégep de La Pocatière, öğrencileri ve yeni tekno-pedagojik yaklaşımları için yüksek başarı oranıyla eğitim programının kalitesi ile tanınmaktadır.
  • Hibrit modda uzaktan eğitimde lider: senkronize modda sanal sınıflar + asenkron modda eğitim + profesyonel ortamlarda pratik atölyeler + eğitim ihtiyaçlarına göre stajlar.
  • Fransa, Tunus, Fas, Afrika, vb. Enstitülerle yirmi altı uluslararası ortaklık anlaşması: öğrenci ve öğretmenlerin uluslararası hareketliliği, eğitimin tanınması, çift diploma, tekno-pedagojik Ar-Ge.
  • Olağanüstü coğrafi ve sosyo-ekonomik konum Quebec’e, New Brunswick sınırlarına ve ABD’ye 1 saat uzaklıkta 3 araştırma ve teknoloji transfer merkezi: Solution Novika, Biopterre, Optech.
  • Tekno-fizik Mühendisliği, Sahne yönetimi ve teknikleri, Ses protezleri gibi özel teknik ve teknolojik programlar.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!