Cégep de Matane hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık. Görkemli Chic-Chocs’un eteklerinde inşa edilen Matane, St. Lawrence Nehri tarafından sakinleştirilmesine izin veriyor. Orada yaşayan insanlar deniz, dağlar ve rüzgar konusunda tutkulu ve tanınmış ve takdir edilen bir misafirperverlik geleneği ile hareket ediyorlar. Cégep de Matane’nin temel özelliği? Küçük boyutu, Cégep’i insan ilişkilerini, değişimleri ve ilişkileri geliştirme yeteneği nedeniyle üniversite eğitiminin eşsiz bir yeri haline getiriyor. Bölge halkının kucaklayıcı nitelikleriyle birleşen bu özellik, Cégep de Matane’nin genç yetişkinlerin gelişimine elverişli bir yaşam ortamı olmasına katkıda bulunuyor.

Cégep de Matane, üniversite öncesi eğitim ve teknik eğitimin bir arada var olduğu meslektaş düzeninin bir devlet yüksek öğretim kurumudur. Uyarıcı ve dinamik bir ortam, diğer şeylerin yanı sıra, dijital eğlenceyle ilgili programlar sunar ve büyük bir fotoğraf stüdyosu ve Quebec’te benzersiz bir hareket yakalama stüdyosu dahil olmak üzere son teknoloji tesislere sahiptir.

Yetişkinler ayrıca hesaplarını, çeşitli alanlarda çeşitli tam zamanlı, yarı zamanlı ve uzaktan eğitim kursları sunan Cégep de Matane’nin Sürekli Eğitim Hizmeti olan Groupe Collegia sayesinde bulacaklar.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!