UNİVERSITÉ SAINTE-ANNE

Nova Scotia’daki tek Fransızca dil kurumu olan kurum olan Université Sainte-Anne, üniversite ve kolej düzeyinde derslerin yanı sıra Fransızca bir daldırma programı ve Fransızca olarak ikinci bir dil olarak özelleştirilmiş eğitim sunmaktadır. Mükemmel programlarının yanı sıra eşsiz ve olağanüstü yaşam ortamı için tanınan Sainte-Anne, öğrencilerin katılımını ve başarısını teşvik eden deneyimsel öğrenme fırsatları ve araştırma ve geliştirmede mükemmeliyet kültürünü teşvik eden bir atmosfer sunmaktadır. Toplumunda sağlam bir şekilde kurulmuş olan Université Sainte-Anne, 5 kampüsünü çevreleyen bölgelerin ve Nova Scotia boyunca tüm Acadie’nin canlılığını güçlendirmek isteyen herkes için bir seçim ortağıdır.

Neden Kanada Üniversiteleri Tercih Ediliyor ?

Université Sainte-Anne Hakkında Bilgiler

  • Sainte-Anne profesörleri, öğrencinin akademik başarısını önemser. Sınıf boyutu, yüksek kaliteli ve kişiselleştirilmiş talimatlar sağlar. Öğrenciler, profesörlerle konuşmayı ve sınıf içi tartışmalara katılmayı son derece kolay bulmaktadır.
  • Sainte-Anne, belirli programlarda garantili iş yerleştirmeleri sunar (ör. Eğitimde Lisans, İlköğretim: İkinci bir dil olarak Fransızca, BBA – İşbirliği seçeneği)
  • Sainte-Anne’de Fransızca öğrenmek, başka bir dilde olmayan insanlara erişilemeyen yaşam boyu fırsatlar sağlayabilir. Hayatın sizi nereye götürdüğünü asla bilemezsiniz – seçeneklerinizi açık tutmak en iyisidir.
  • Doğa Saint-Anne’s Church Point kampüsünde yer almaktadır. Okyanusun yanında yer alan bu kampüste iğne yapraklı ormanlar, kıyı bataklıkları, çakıl taşlı ve taş kıyı şeridi, yüksek gel-gitler ve bol miktarda vahşi yaşam bulunmaktadır.
  • Sainte-Anne, açıklık ve bireysel gelişim kültürünün teşvik edildiği, kendinize ait bir yer!

Popüler Programlarımız:

  • Eğitimde Lisans
  • B. Sc. Biyoloji Binbaşı ile
  • Entegre Fransız Daldırma Seçeneği
  • Sağlık Bilimleri Diploması (Ön-Med)
  • BBA (İşbirliği Programı)

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Üniversiteleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Üniversiteleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Bakmakta Fayda Var:

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*