St. Clair College için bir eğitimin neyle ilgili olduğuna dair bir özüdür. Kariyerinizi ve hayat boyu öğreniminizi sürdürmek için yolculuğunuza başlamak için bir yer. Yeni şeyler öğreneceğiniz, zihninizi genişleteceğiniz, kalıcı arkadaşlıklar kurduğunuz, kolej hayatını tecrübe edeceğiniz ve en önemlisi kariyerinize başlamak için ihtiyacınız olan beceri ve bilgiyi edineceğiniz yerdir.

Clair Koleji, üniversite eğitiminde en iyiyi benimsemektedir – öğretimdeki mükemmeliyet, son teknoloji laboratuarlarımızda uygulamalı öğrenme, başarılı olmanıza yardımcı olacak çok sayıda öğrenci destek hizmetleri ve harika bir kampüs yaşamı deneyimi sunuyor.

Tüm bunlar ve daha fazlası, Sağlık, Teknoloji ve Ticaret, İş ve Bilişim, Medya Sanatları ve Tasarım ve Sosyal Hizmetler alanlarında 100’ün üzerinde diploma, diploma, derece ve lisansüstü sertifikalara katılan 8 bin 500 tam zamanlı öğrenci için geçerlidir.

Temel Performans Göstergeleri (KPI), öğrenci memnuniyeti, mezun ve işveren memnuniyeti ile kanıtlandığı gibi Kolej’in öğretim ve öğrenim süreçleri ile il ortalamasının üstündeki St. Clair, öğrencinin bu bölgedeki ortaöğretime geldiğinde seçim yapmasını sağlar.

St. Clair College Hakkında Bilgiler

  • Kolej’in ana sayfasında Kariyer Koçu’na göz atın. Hangi kariyerlerin trend olduğunu araştırabilir, kariyer değerlendirmesi yapabilir ve harika bir özgeçmiş geliştirebilirsiniz.
  • Öğrenme sınıfta ve toplumda gerçekleşir. “Kalpten” kampüste olan şeyler için kolej web sitesinde haber akışımıza göz atın.
  • Kolej, OCAA Varsity Atletizmine katılırsa, burslarda spor dönemi başına 1.250 $ ‘lık sporcu sunar.
  • St. Clair College, 8.600’den fazla öğrenci, öğrenme deneyimlerini zenginleştirmek için fakülte ile her gün meşgul. İşe yerleştirmeler, programlar arası projeler ve daha fazlası zenginleştirilmiş öğrenme deneyimleri sağlar.
  • Windsor kampüsümüzün yeni Genesis Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi, öğrencilerin yeni iş başlangıçları için fikirlerini keşfetmeleri için mükemmel bir yerdir.

 

 

St. Clair College Popüler Programlar

  • Sağlık Bilimleri
  • Teknoloji ve Ticaret
  • Medya Sanatları
  • Toplum Hizmetleri

 

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!