Renfrew County District School Board, 9.000’den fazla öğrencisi olan orta ölçekli bir kurumdur. En güneydeki okullarımız Arnprior’da, ulusumuzun başkenti Ottawa şehir merkezine bir saatten daha az bir mesafede. En kuzeydeki okulumuz Deep River’da. Yedi ortaokulumuz ve 21 ilkokulumuz var.

Çocukları ilk sıraya koymak bir numaralı önceliğimizdir. Vizyonumuz, her topluluğun sunabileceği bir şey olduğunu ve her türden öğrenicinin meraklarını ve yaratıcılıklarını kullanabilecekleri bir yer olabileceğini fark etmektir. Hayal gücünü kutluyor ve öğrencileri kendi başarıya giden yolları keşfetmeye ve keşfetmeye teşvik ediyoruz.

Bölgemizin dışından gelen çeşitli kültür ve bakış açılarının öğrencilerimizin büyümesinde ve öğrenmesinde önemli bir rol oynayabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle, Bölgemiz öğrencileri 9-12. Sınıflara davet etmekten ve onları MLI ve YES Canada ile ortaklığımız aracılığıyla güvenli ve misafirperver aile yanında yerleştirmelerle eşleştirmekten mutluluk duyar.

Personelimiz, öğrencilerimizin kişisel ve profesyonel arayışlarında sağlıklı, mutlu ve başarılı olmalarını sağlayacak koşulları yaratmak için görevlerini yerine getirmeye kararlı, tutkulu ve odaklanmıştır. Her okulun, öğrencilerimize sürekli destek ve akademik danışmanlık sunabilecek özel bir Rehberlik Danışmanı ve Öğrenci Başarısı öğretmeni vardır. Otelcilik ve Turizm, Sağlık ve Zindelik ve Ulaşım gibi 13 sektörde Uzman Yüksek Beceri Ana programları da dahil olmak üzere çok çeşitli akademik ve müfredat dışı programlar sunuyoruz. Uluslararası öğrencilerimizi akademik hedeflerine ve müfredat dışı ilgi alanlarına en uygun okullara yerleştirmeyi amaçlıyoruz.

Renfrew County District School Board Program Ayrıntıları

Kuruluş : 2017/2018

Sunulan Programlar : Tam Yıl, Bir Dönem, Kısa Dönem

Uzmanlık Programları : Uzman Yüksek Beceriler Ana Dal, Spor, Ortak Eğitim

Sunulan programlar: İngilizce

Giriş Tarihleri : Eylül ve Şubat, kısa vadeli programlar için tartışılabilir

Son Başvuru Tarihi: Başlangıç ​​tarihinden üç (3) ay önce.

Okul Sayısı : 28

Uluslararası Öğrenciler için Liseler: 7

Toplam Öğrenci: 9,000

Toplam Uluslararası Öğrenci: 10

Sınıflara Kabul Edilen Uluslararası Öğrenciler: 9-12

Toplam okul sayısı:  26

Havaalanı : Ottawa – Macdonald – Cartier Uluslararası Havaalanı

Renfrew County District School Board Nerede

Renfrew County District School Board, Ontario’nun kuzeydoğu bölgesindeki Ottawa Vadisi’nde yer almaktadır. İlçemiz doğuda Ottawa Nehri’ni takip eder ve güneybatıda Algonquin Parkı ile sınır komşusudur. Ottawa Vadisi, her mevsim için çok sayıda kapalı ve açık rekreasyon fırsatı sunar.

Tüm ücretler Kanada Doları cinsinden verilmiştir. 

Ücretler, okullardan kaynaklı olarak değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Renfrew County District School Board Nasıl Başvuru Yapılabilir ?

Kanada lise eğitimi için başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Öğrencilerin gelecek hedeflerine ve istedikleri programlara uygun olarak başvurularınızı gerçekleştirmekteyiz.

Sizde Kanada Liselerinde Eğitim Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Liseleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin.

Kanada Liseleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!