Okanagan Skaha School District hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık.

Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için Kanada en iyi seçenektir. Yüksek eğitim standartları ve sunduğu fırsatlarla öğrencilere benzersiz programlar mevcuttur. Kanada liselerinde eğitim almak isteyen öğrenciler birçok seçenek vardır.

Kanada liseleri ücretli mi ?
Neden Kanada liseleri ?

***Aşağıdaki ücretlerin tamamı Kanada Doları üzerinden aktarılmıştır.

Giriş Tarihleri:  Eylül ve Şubat

Son Başvuru Tarihleri:  Sürekli

Uygulama Ücreti:  300 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  12.500 $

1 Dönemlik Öğrenim Ücreti:  6,500 $

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  500 $ (izleme ve irtibat dahil)

Aile Yanı Aylık Ücret:  800 $

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti:  900 $

Tüm okullarımız, yüksek kalitede akademik ve seçmeli programlama olanakları sunmakta, bu da Britanya Kolombiyası’ndaki en yüksek mezuniyet oranlarından biri ile sonuçlanmaktadır. Okullarımız şunları sunmaktadır:

  • Modern, iyi donanımlı sınıflar, fen laboratuarları, kütüphaneler, sanat stüdyoları, ticaret mağazaları, mutfak tesisleri ve spor salonları, hepsi kablosuz erişime sahiptir.
  • Gelişmiş Yerleştirme kursları da dahil olmak üzere, akademik ve seçmeli derslerden oluşan heyecan verici bir seçki, eğitim ve ödüllü performans ve görsel sanat programlarını yürütmektedir.
  • Uluslararası öğrencilerin düşük bir oranı, öğrencilere Kanada kültürünü tecrübe etmek ve İngilizce öğrenmek ve öğrenmek için büyük bir fırsat sunuyor.
  • Atletizm, okul kulüpleri ve öğrenci liderliği etkinlikleri gibi çeşitli ders dışı aktiviteler.
  • Kanada ve Amerikan üniversitelerine kolay geçiş.

Okanagan Skaha’ya gel! British Columbia’nın doğal iç mekanlarındaki zengin Kanada kültürünü deneyimleyin, topluluğumuza katılın ve mükemmel bir eğitim alın!

Okanagan Skaha School District’de Konaklama

Okanagan Skaha School District, Okanagan Vadisi olarak bilinen bölgede, Britanya Kolombiyası’nın güneşli iç kısmında yer almaktadır. Bölge, iki köpüklü tatlı su gölleri, yemyeşil üzüm bağları ve meyve bahçeleri ve görkemli dağların arasında yer alan Penticton, Summerland, Naramata ve Kaleden topluluklarını kapsamaktadır. Dünya sınıfı eğlence fırsatları ve sansasyonel sahne ile çevrili olan topluluklar, güzel havası, sayısız plajı ve sağlıklı yaşamı ile ünlüdür.

Penticton bölgesi, daha büyük bir şehrin tüm olanaklarına sahip 60.000 kişilik bir nüfusa sahiptir, ancak daha küçük bir topluluğun kolaylığı ve güvenliği. Topluluklar öncelikle İngilizce konuşuyor ve dışarıdakilerin tadını çıkartanlar için çeşitli aktiviteler sunuyor.

Bu topluluklar, sıcak, güneşli yazlar ve ılık, kuru kışları ile yıl boyunca popüler turistik yerlerdir. İlkbahar ve yaz açık hava aktiviteleri boldur: Golf, tenis, yürüyüş, Kettle Valley Demiryolu üzerinde dağ bisikleti ve Okanagan ve Skaha gölleri arasında nehir kanalında yüzen herkes çok popüler. Apex Mountain Ski Resort’ta kış eğlence fırsatları arasında tepe ve kros kayağı bulunmaktadır. kar ayakkabısı ve kızak. Yerel havaalanı Penticton’a on dakika uzaklıktadır. Kelowna’daki Uluslararası Havaalanı arabayla bir saatten daha kısa mesafededir. Vancouver, Penticton’a 4/4 saatlik sürüş mesafesindedir.

Okanagan Skaha School District’de Faaliyetler

Okul Faaliyetleri: 
Spor: voleybol, futbol, ​​basketbol, ​​rugby, badminton, golf, çim hokeyi ve güreş. Buz Hokeyi, Yüzme ve Futbolda Özel Akademiler. Kulüpler: uluslararası, liderlik, yıllığı, fitness / ağırlıklar, kaya tırmanışı ve çevre. Güzel sanatlar: müzik, film, dans ve tiyatro. Ek aktivite ücretleri uygulanacaktır.

Toplumsal Aktiviteler: 
Spor: futbol, ​​voleybol, beyzbol, curling, hokey, artistik patinaj, snowshoeing, yüzme, tenis, golf, kayak, fitness merkezleri, bayrak futbolu, kaya tırmanışı, yürüyüş ve bisiklet.
Dans: bale, musluk, caz, hip hop, modern, müzikal tiyatro.
Müzik: çoğu enstrüman ve vokal.
Dövüş sanatları; Karate, Tai Kwan Do, Brezilya Jiu Jitsu.
Alp Disiplini, Snowboarding ve Kros Kayağı:
Penticton’daki Apex Mountain Resort, Kanada kayaklarının gizli mücevherlerinden biridir. Apex, harika hava, inanılmaz arazi ve hayal edilebilecek en hafif şampanya tozuyla dolu bir servis noktasıdır.

Uluslararası Öğrenci Etkinlikleri: 
Uluslararası öğrenciler için Kelowna veya Penticton’da bir oryantasyon programı ve havaalanından karşılama hizmeti verilecektir. Alışveriş gezileri, canlı tiyatro, hokey oyunları, bowling, snow tubing, su borusu, paten, gezi turları. Etkinlik ücretleri uygulanacaktır.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kanada Liselerini Bir Bilene Sorun: Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun, Kanada Liseleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin.

Kanada Liseleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın