Kanada’ya vize muafiyeti olan ülke vatandaşları için sağlanan en büyük avantaj şüphesiz eTA vizesidir.  Birçok ülke vatandaşı için (Amerika Birleşik Devletleri dahil) vatandaşları içinde Kanada’ya seyahatlerinde veya transit geçiş yapılırken vize almaları gerekmektedir.

 eTA Vizesi Nedir ?

Kanada Göçmenlik Bakanlığı tarafından kabul edilen başvurularda geçerli süre ve istenilen evraklara sahip olan kişilere başvuru yapma hakkı tanınmıştır.

eTa başvuruları gerçekleştirilirken adımların dikkatli atılması süreç için oldukça büyük öneme sahiptir. Birçok farklı soru eTA vizesi süresince kişilere sorulmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz birçok başvuru kısa süre içerisinde onaylanırken, ender durumlarda bu süreç uzamaktadır. Ancak bu çok sık karşılaşılan bir durum değiştir.

 Kanada Kültür Merkezi ile Kanada vizesi başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kısa sürede vize sahibi olmak için lütfen ofisimizle iletişime geçiniz. 

eTA Vizesine Nasıl Başvuru Yapılır ?

Başvuru yapabilmek için öncelikle aranılan temel şartları karşılayabilir olmanız gerekmektedir. Vize onayı almak zor değildir.  ETA vizesi başvuruları online olarak gerçekleştirilmektedir. Talep edilen bilgiler eksiksiz ve doğru olarak girilmelidir. Aksi durumda vize başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Vize başvurualrı Kanada Göçmenlik Bakanlığına yapılmaktadır.

Vize başvuru süreci hakkında merak ettiğiniz sorulara Kanada Kültür Merkezi ile ulaşabilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, 10 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimiyle profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.