Kanada’ya vize muafiyeti olan ülke vatandaşları için sağlanan en büyük avantaj şüphesiz eTA vizesidir.  Birçok ülke vatandaşı için (Amerika Birleşik Devletleri) vatandaşları içinde Kanada’ya seyahatlerinde veya transit geçiş yapılırken eTA vizesi almaları gerekmektedir.

 eTA vizesi başvurularından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yararlanaMAMAKtadır.

 eTA Vizesi Nedir ?

Kanada Göçmenlik Bakanlığı tarafından kabul edilen başvurularda geçerli süre ve istenilen evraklara sahip olan kişilere başvuru yapma hakkı tanınmıştır.

eTa başvuruları gerçekleştirilirken adımların dikkatli atılması süreç için oldukça büyük öneme sahiptir. Birçok farklı soru eTA vizesi süresince kişilere sorulmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz birçok başvuru kısa süre içerisinde onaylanırken, ender durumlarda bu süreç uzamaktadır. Ancak bu çok sık karşılaşılan bir durum değiştir.

 Kanada Kültür Merkezi ile eTA vizesi başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kısa sürede vize sahibi olmak için lütfen ofisimizle iletişime geçiniz. 

eTA Vizesine Nasıl Başvuru Yapılır ?

Başvurular çoğunlukla internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Kanada Kültür Merkezi,  eTA vizesi başvurularında profesyonel destek sağlamaktadır.

Dilerseniz bürokratik işlemlerle vakit kaybetmeden, hızlı ve kolayca Kanada Kültür Merkezi ile GÜVENLE BAŞVURabilirsiniz.