Sea to Sky School District hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık!

Yurtdışında lise eğitimi almak isteyen öğrenciler için Kanada en iyi seçenektir. Kanada lise eğitimi programları ve eğitim süreci hakkında merak ettiğiniz sorulara Kanada Kültür Merkezi ile yanıt bulabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

School District # 48, çok çeşitli eğitim programları ve hizmetleri sunan modern ve ilerici bir okul sistemine sahiptir. Uluslararası öğrenciler yerel öğrencilerle sınıflara entegre edilir. Bütün okullarımız British Columbia Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir ve bir devlet müfredatı sunmaktadır.

İngilizce becerilerinin gelişmesi gereken öğrenciler için çoğu lisede ESL desteği verilmektedir. Okullarda sunulan kurslar, British Columbia College of Teachers tarafından onaylanmış ve il sınavlarına ve lise sonrası çalışmalara hazırlanmaya kendini adamış üniversite eğitimli öğretmenler tarafından verilmektedir. En son teknoloji sınıflarda kullanılmaktadır. Okullarda yüksek kaliteli fen laboratuarları, bilgisayar laboratuarları, sanat odaları, tiyatro odaları, müzik odaları ve iyi donanımlı spor salonları gibi özel odalar bulunmaktadır.

Tüm ortaokullardaki dersler arasında matematik, İngilizce, sosyal bilgiler, bilimler, bilgisayar çalışmaları, güzel sanatlar, iş eğitimi ve beden eğitimi bulunmaktadır. Ortaokullarımızın çoğunda bir otomotiv dükkanı, metal işçiliği ve ahşap işleri gibi mesleki tesisler bulunabilir.

Sea to Sky School District Nerede ?
Squamish, Howe Sound’un başında, British Columbia’nın Sahil Sıradağları’nda yer alan hareketli bir sahil topluluğudur. 17.181’den fazla kişiye ev sahipliği yapan Squamish, 40 yaşın altındaki nüfusun% 60’ına sahip genç, enerjik bir şehirdir.

Squamish, yüksek kaliteli bir yaşam tarzı, girişimcilik fırsatları, iki üniversite ve “Açık Rekreasyon Başkenti” olarak övünen bir topluluk sunmaktadır. Kanada. ”2010 Olimpiyatları’na ev sahipliği yapan Whistler, Kuzey Amerika’daki en iyi kayak ve snowboard alanı olarak kabul ediliyor ve aynı zamanda mükemmel yaz etkinlikleri sunuyor. Pemberton, Whistler’ın yaklaşık 40 dakika kuzeyinde küçük ve sessiz bir topluluk.

Uluslararası rekabet eden bir ejderha botu ekibine sahiptir ve ayrıca binicilik, kros kayağı, yürüyüş ve bisiklet için de popülerdir.

Sea to Sky School District’de Konaklama

Öğrencilerimiz, öğrencilerimize sözlü İngilizce’yi günlük olarak geliştirme fırsatı veren bir aile yanında kalmaktadırlar. Aile Yanı Hizmet Sağlayıcımız, öğrencilerin mümkün olan en iyi eşleşme olan bir aileye yerleştirildiğinden emin olur. Ailelerimiz özenle seçilmiştir ve programımıza kabul edilmeden önce bir Ceza Kayıt Kontrolünden geçmelidir.

Bir kez kabul edildikten sonra, ailelerimiz öğrencilerine özel bir yatak odası, iyi eğitim ve üç sağlıklı öğün ile iyi, temiz, konforlu bir ev ortamı sağlar.

Sea to Sky School District’de Faaliyetler

Öğrencilerin diledikleri takdirde okul yılı boyunca çeşitli kulüp ve spor etkinliklerine katılmaları için birçok fırsat vardır.

Kanada Liselerini Bir Bilene Sorun: Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun, Kanada Liseleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin.

Kanada Liseleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın