The New Brunswick International Student Program (NBISP), dünyanın her yerinden 11 ile 18 yaş arasındaki öğrencileri ağırlamaktadır. İngilizce okul sistemimiz etkileyici bir program çeşitliliği ve güncel sınıf teknolojisi sunar. NBISP, Atlantic Education International Inc. aracılığıyla yönetilmektedir. AEI, Eğitim Bakanlığı aracılığıyla dünya toplumuna gerçek eğitim fırsatları sunmak için 1997 yılında New Brunswick eyaleti tarafından kurulmuştur.

Ziyaret eden öğrenciler, ev sahibi bir aile ile yaşarlar, New Brunswick öğrencileriyle derslere katılırlar ve müfredat dışı ve toplum faaliyetlerine katılırlar. Tamamen İngilizceye dalmış uluslararası öğrenciler, dil becerilerini geliştirir ve yeni ve kalıcı arkadaşlıklar oluşturur.

New Brunswick toplulukları güvenli, arkadaş canlısı ve sağlıklı bir öğrenme ortamı sunar. Yaşam maliyeti, ülkenin diğer bölgelerinin çoğundan daha düşüktür ve öğrenim ücretleri, eğitim kalitesinden ödün vermeden rekabetçidir. Ayrıca Kanada’daki en iyi lise mezuniyet oranına sahibiz. Ülkenin resmi olarak iki dilli tek ili (İngilizce ve Fransızca) olarak, dil öğrenimi için dünya çapında dinamik bir itibar oluşturduk.

1998’den bu yana, 2000’den fazla öğrenci Atlantic Education International’ın New Brunswick’teki yurtdışı eğitim programlarına katıldı. Eyaletin her köşesinden ev sahibi okullar, aileler ve topluluklar sıcak misafirperverliklerini gelecekteki tüm katılımcılarla paylaşmayı dört gözle bekliyor!

The New Brunswick International Student Program Ayrıntıları

Program Kuruluş:  1995

Sunulan Programlar:  Tam Yıl, 1 Yarıyıl, Kısa Süreli, Yaz Kampı, Kış Kampı

Eğitim Dili / Dilleri:  İngilizce, Fransızca

Toplam okul sayısı:  50

Uluslararası öğrenciler için liseler: 30

Toplam Öğrenci: 80.000

Toplam Uluslararası Öğrenci: 600

Sınıflara Kabul Edilen Uluslararası Öğrenciler: 6-12

En yakın havaalanı: Moncton, Fredericton ve Saint John

The New Brunswick International Student Program Nerede

Kanada’nın Doğu Kıyısı illerinin en büyüğüyüz, ancak mümkün olan tüm dünyaların en iyisini sunacak kadar küçüğüz. Temiz havamız ve muhteşem vahşi manzaralarımız var. Topluluklarımız güvende ve insanlarımız açık ve kabul ediyor. Mevsimlerimiz, her ilgiyi tatmin edecek açık ve kapalı aktiviteler ile zengin bir renk ve değişim panoraması sunar. Etnik çeşitliliğimiz, dünya toplumunun renkli bir dokusunu oluşturmak için Akadya, Gal, Çin, Afrika ve diğer kültürlerin en iyisini yansıtır.

Konaklama

New Brunswick, Aile Yanı Konaklama Programı ile kollarını açar ve öğrencileri ailelerinin yanına getirir. İlin dört bir yanından gelen ev sahibi aileler, yurt dışından gelen öğrencileri yabancı öğrenciler olarak değil, ailelerinin üyeleri olarak evlerine kabul ediyor ve kültürel deneyimlerini derinleştirmek için onları güvenli, ilgili ve destekleyici bir ortamla çevreliyor.

Eğitimli Aile Yanı koordinatörleri, öğrencilerin aile faaliyetlerine katılacağı ve ömür boyu ilişkileri geliştireceği evlere mükemmel bir uyum sağlamak için ev sahibi aileleri dikkatle tarar. Koordinatörler, hem öğrencilere hem de ailelere her zaman destek olacak ve öğrencilerin akademik ve sosyal yaşamlarında aktif rol alacaklardır.

Faaliyetler

Öğrenciler okullarda sunulan basketbol, ​​hokey, voleybol, futbol, ​​futbol, ​​rugby, güreş, drama, koro vb. Müfredat dışı etkinliklere katılabilir veya topluluk kulüplerine katılarak dans, eskrim, yüzme gibi etkinliklere katılabilirler. , paten vb.

Ücretler

Giriş Tarihleri:  Eylül ve Şubat

Son Başvuru Tarihleri:  Son Tarih Yok

Başvuru Ücreti:  500 $ ve Oryantasyon Ücreti 200 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  10.000 $

1 Dönem Öğrenim Ücreti:  5,500 $

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  0

Aile Yanı Konaklama Aylık Ücreti:  780 $

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti:  700 $

Yıllık Saklama Ücreti:  ücretsiz

Havaalanı Ücreti : 100 $

Tüm ücretler Kanada Doları cinsinden verilmiştir. 

Ücretler, okullardan kaynaklı olarak değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Nasıl Başvuru Yapılabilir ?

Kanada lise eğitimi için başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Öğrencilerin gelecek hedeflerine ve istedikleri programlara uygun olarak başvurularınızı gerçekleştirmekteyiz.

Sizde Kanada Liselerinde Eğitim Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Liseleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin.

Kanada Liseleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!