M College, sunduğu programlarla öğrenciler için en iyi seçeneklerden birisidir. Tüm dünyadan öğrencilerin katılımıyla kariyere ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim fırsatları sunulmaktadır.

Uluslararası öğrenciler için birçok çeşitli eğitim programı vardır. Katılım sağlanan bazı programlarda staj izninin olması çok büyük bir avantajdır. Kariyer merkezi aracılığıyla ve sunduğu eğitim programlarıyla öğrencileri profesyonel iş hayatına hazırlamaktadır.

M College, Montreal adasının LaSalle ilçesinde yer almaktadır. LaSalle, şehrin şehir merkezi merkezine bitişiktir ve kapsamlı toplu taşıma sistemiyle bağlantılıdır. Şehrin herhangi bir noktasından kolayca ulaşım sağlanabilir.

Kampüs sadece sınıflardan oluşmaz. Teknolojik ve öğrencilerin oldukça konforlu vakit geçirmesi için tasarlanmıştır. Öğrencileri kampüs dışında birçok fırsat sunulmaktadır.

M College Bölümleri

  • Business Management (LCA.FK)
  • Project Management in Graphic Communications Techniques (NWC.07)
  • Multimedia Integration Techniques (NWE.37)
  • Early Childhood Education Techniques (JEE.0K)

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Kolejleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Sayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın