CDI College, Kanada’nın 5 eyaletinde toplam 23 kampüse sahiptir. Mevcut şehirleri ve kampüsleri: British Columbia’da altı , Alberta’da sekiz , Manitoba’da bir , Ontario’da dört ve Quebec’te beş kampüsü vardır.

CDI College İşletme Fakültesi

CDI İşletme Fakültesi, nitelikli iş profesyonelleri hazırlama konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Öğrenciler, işletme yönetimi, ofis yönetimi, insan kaynakları, muhasebe yardımı ve pazarlama dahil çok çeşitli kariyer seçenekleri konusunda eğitim alabilirler. Müfredat, iş dünyasının ihtiyaçlarını yansıtır ve kariyerinizi geliştirecek becerileri sağlar.

Neden Kanada Kolejleri ?

CDI College Sağlık Fakültesi

Sağlık bakımı sadece en ödüllendirici kariyer yollarından biri değil, aynı zamanda en çok talep görenlerden biridir! Yaşlanan bir nüfusa bakmanın mevcut sorunu, eğitimli sağlık çalışanları için acil bir ihtiyaç yaratmıştır. CDI Sağlık Okulu, diş hekimliği, eczacılık, çocuk bakımı ve terapi ve rehabilitasyon alanlarında bir dizi farklı eğitim programı sunmaktadır.

CDI Sağlık Okulu öğrencilere saygın eğitim programları sunmaktadır. Başarılı bir kariyer ve gelecek için tercih edebilirsiniz.

CDI College Teknoloji Fakültesi

Teknoloji Okulu, öğrencilerin web tasarımı, ağ ve veritabanı, bilgisayar iş uygulamaları, İnternet güvenliği ve bilgisayar programlama dahil olmak üzere çeşitli teknoloji odaklı programlarda diploma veya sertifika almaları için çeşitli eğitim programları sunar.

CDI College, profesyonel ve sektörün ihtiyaçlarının bilincindedir. Tüm eğitim programları sektörün ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmaktadır.

Mezun olduktan sonra, Bilgisayar Teknisyenleri, Web Tasarımcıları, Teknik Destek Uzmanları ve Bilgi İşlem gibi pozisyonlarda işinize başlayabilirsiniz.

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Kolejleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Sayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın