College Canada, 2012 yılından beri öğrencilerin kariyerlerine yönelik zengin eğitim programları sunuyor. 35’i aşkın ülkeden, 5000 öğrenci her yıl College Canada’da eğitim alıyor. Öğrencileri Montreal‘deki kampüslerinde ağırlamaktadır. Hem akademik, hem teknolojik kampüslerinde öğrencilere farklı bir deneyim sunmaktadır.

Kanada’da eğitim ve yaşam standartları yüksek mi ?

College Canada Bölümleri

  • Veritabanı Yönetimi
  • İşletme Ve Ticaret
  • Çocuk Eğitim Teknikleri
  • İş Zekası Eğitimi
  • Dijital İçerik Oluşturulması Ve Entegrasyonu Eğitimi
  • Etkili Pazarlama

Mesleki Eğitimler

  • Emlak Yönetimi
  • Ofis Otomasyonu Ve Yönetimi
  • Web Tasarım Ve Programlama

College Canada Uluslararası Öğrenciler İçin Süreç

Uluslararası öğrencilerin kabul koşulları Kanada vatandaşlarından farklıdır. Vize süreci ve öğrenci kabul süreci için Kanada Kültür Merkezi ile güvenle iletişime geçebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, 10 yılı aşkın tecrübesiyle profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Vize

Kanada’da, altı aydan az süren dil kursları için öğrenci yetkilendirmeleri (Kanada öğrenci vizesi) gerekli değildir. İlgilendiğiniz program altı ay veya daha uzun sürerse, Kanada’ya gelmeden ÖNCE en yakın Kanada elçiliğine / konsolosluğuna başvurulması gerekmektedir.

Kabul mektubu

Canada College’a başvurular dikkatlice gerçekleştirilmektedir. Dikkatle ve güvenle başvuru yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Planlama

Öğrenci yetkiniz veya ziyaretçi vizeniz için başvurmadan önce, şunlara sahip olmanız gerekir: geçerli bir pasaport; College Canada’dan bir kabul mektubu; Kanada’da kaldığınız süre boyunca kendinizi geçindirmek için yeterli paranız olduğuna dair kanıt; sponsor kuruluşunuzdan bir mektup (eğer sponsorsanız); ve tıbbi izin (gerekirse).

CAQ Vizesi

Quebec eyaletinde eğitim almak isteyen öğrenciler, Kanada öğrenci vizesi başvurusundan önce CAQ vizesi başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Finansal Destek

Eğitim başvurusu ve vize sürecinde finansal durumunuz oldukça önemlidir. Eğitim programını ve Kanada’daki yaşam giderlerinizi karşılayan kadar bakiyeye sahip olmanız veya sponsorunuzun olması gerekmektedir.

 

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Kolejleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.