La Cité, Kanada’nın ulusal başkenti Ottawa’da bulunan bir uygulamalı sanatlar ve teknoloji kolejidir. Kuruluş, bölgedeki tek Fransızca konuşan kolejdir ve öğrenci başarısını öncelikler listesinin en üstüne yerleştirir. Kolej toplam 140 program sunar ve altyapısı arasında Hawkesbury’de bir uydu kampüsü, Toronto’da bir İşletme Ofisi ve Orleans’ta bir Ticaret Merkezi bulunur.

La Cité’nin misyonu, Fransız Ontario’sunun ve toplumun ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunabilecek yetkin, kararlı ve yaratıcı bir işgücü yetiştirmektir. La Cité, eğitim programlarının alaka düzeyi, öğrenme deneyimlerinin kalitesi, hizmetlerinin genel kalitesi, mezunların istihdam oranı ve memnuniyet oranı açısından öne çıkmaktan gurur duyar. öğrenci ve mezunların oranı ve işverenlerin aynı mezunlara karşı memnuniyet oranı vardır.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!