Kanada’da İnsan Kaynakları (Human Resources Management) Eğitim İçeriği

Kanada’nın eşsiz fırsatlarından yararlanın! Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak alanında uzman danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilir, 8000 CAD’dan başlayan Kanada Kolejleri veya Üniversitelerinde eğitim alabilirsiniz.

Nitelikli insan kaynakları (İK) profesyonellerine artan bir talebe cevap vermek üzere İnsan Kaynakları Yönetimi (BHYY) derecesi, İnsan Kaynakları yönetiminin her alanında uzmanlık eğitimi verecektir. Bunların yanı sıra tüm dünya’da geçerliliğe sahip olan bir eğitimden mezun olmuş olacaksınız.

İşletme, ekonomi, sosyoloji, tarih, sosyal bilimler, psikoloji, felsefe, siyaset bilimi, endüstri ilişkileri ve hukuk gibi bir dizi disiplinden yararlanan bir müfredattan yararlanacaksınız. Bu entegre yaklaşım, mesleğin gerektirdiği araştırma, analitik ve yönetim becerilerini geliştirmenizi sağlayacaktır.

Program, Kanada’daki en büyük İK yönetimi profesörleri ve olağanüstü İK araştırması da dahil olmak üzere, Liberal Sanat ve Profesyonel Çalışmalar Fakültesi’nin mevcut alanındaki gücünü güçlendirmektedir.

Kanada’da Kolej Eğitimi Almanın 4 Avantajı;

  • Eğitim süreniz boyunca haftalık 20 saatlik çalışma izni,
  • Eğitim programı sonrasında 1 veya 3 yıllık çalışma izni,
  • Eğitim süreniz boyunca eşinizin tam zamanlı çalışma iznine sahip olması,
  • Eğitim sonrasında Kanada Göçmenlik ve Vatandaşlık hakkı!

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*