Film endüstrisi, her şeyin mümkün olduğu yer. Hayal gücünüzün hayata geçtiği yer. Fikirlerinizle başkalarına ilham verebilir veya diğer film yapımcılarının başarılı olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Tüm dünya’da saygın ve geçerliliğe sahip olan eğitim programlarından mezun olmanın avantajını her zaman hissedeceksiniz. Televizyon ve diğer medya kaynaklarının dünyasını keşfetmek, anlatı ve belgesel filmler yapma sanatını deneyimleyebileceksiniz.

Düzenleme, yönetme, üretme ve pazarlama becerilerinizi geliştireceksiniz. Oscar-calibre misafir konuşmacılarının içsel bilgisine erişirken, ortak hedefleri paylaşacak sınıf arkadaşlarının farklı bir üretim ekibiyle birlikte çalışacaksınız.

Ancak, kimlik bilgileriniz bir balonun içinde kazanılmaz. Televizyon, tiyatro, moda ve müzik endüstrisi gibi diğer kolej programları ile dijital medya ürünlerini işbirliği yapacak ve oluşturacaksınız. Prodüksiyonlarınıza katılmaya, gelecekteki işbirlikçilerle bağ kurmaya istekli olacak, hevesli sanatçılar ve teknisyenlerle birlikte çalışacaksınız.

Film endüstrisindeki kariyer, geliştireceğiniz beceriler kadar çeşitlidir. Bağımsız bir film yapımcısı olun ya da yazar, medya içerik oluşturucu, yönetmen veya yapımcı olarak kariyer yapın. Proje yönetimi, pazarlama veya dağıtımda bile fırsatlar bulacaksınız.

Kanada’da Kolej Eğitimi Almanın 4 Avantajı;

  • Eğitim süreniz boyunca haftalık 20 saatlik çalışma izni,
  • Eğitim programı sonrasında 1 veya 3 yıllık çalışma izni,
  • Eğitim süreniz boyunca eşinizin tam zamanlı çalışma iznine sahip olması,
  • Eğitim sonrasında Kanada Göçmenlik ve Vatandaşlık hakkı!

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.