Kanada’ya turist amaçlı gidecek kişilerin ihtiyaç duyduğu Kanada ziyaretçi vizesi  başvurularında atılan her adım vize sürecini etkilemektedir.

Kanada Kültür Merkezi ile Kanada ziyaretçi vizesi başvurunuzu GÜVENLE YAPın!

 Kanada vizesi nasıl alınır ?” sorusunun yanıtını İsmail İNCE aktarıyor. 

Kanada Ziyaretçi Vizesi Nasıl Alınır

Sürecin en önemli yapı taşı olan Kanada ziyaretçi vizesi başvuru formu vize neticesini etkilemektedir. Kanada konsolosluğu yüz yüze görüşme görüşme gerçekleştirmediği içi değerlendirmeler Kanada ziyaretçi vizesi başvuru formu değerlendirilerek gerçekleştirilir.

Merkezimizde danışmanlarımız , stratejiler sonrasında , doğru zamanda , eksiksiz başvurunuzu gerçekleştireceklerdir. Kanada konsolosluğu evrakları  , İngilizce veya Fransızca olarak istemektedir. Bu yüzden evraklar merkezimizde , İngilizce veya Fransızcaya çevrilmektedir. Kanada ziyaretçi vizesi başvuru formu , İngilizce doldurulmaktadır !

Sizlerde , Kanada ziyaretçi vizesi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyarız.

Kanada Turist Vizesi Almak Zor Mu ?

Başvuru öncesinde akla ilk gelen sorulardan birisi hiç şüphesiz “Kanada turist vizesi almak zor mu?” sorusudur.

Hayır, Kanada turist vizesi almak kesinlikle zor değildir. Kanada Kültür Merkezi tarafından hatasız ve eksiksiz olarak gerçekleştirilen başvurularla kolaylıkla Kanada vizesi sahibi olabilirsiniz.

Kanada Ziyaretçi Vizesi Kaç Yıllık Veriliyor ?

Aslına bakarsanız net bir süre vermek ne yazık ki mümkün değildir. Bu süreye karar veren tek merci; Kanada Konsolosluğudur.

Ancak merkezimiz ile gerçekleştireceğiniz başvurularda uzun süreli vize talebinde bulunuyor, çoğunlukla pasaport sürenize eşit yılda Kanada vizesi sahibi oluyorsunuz.

Kanada Şehirleri

Kanada Ziyaretçi Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

Yine tam bir yanıt verilmemekle beraber ancak ortalama bir süre verilebilir. Bu ortalama süre 1-3 hafta aralığındadır.

Bu süre nadiren uzamaktadır. Ancak seyahat planınızın riske girmemesi için en az 1 ay öncesinden başvurmanızı önermekteyiz.

Kanada Vizesi Red Nedenleri Nelerdir ?

 Aşağıda yer alan videoyu izleyerek Kanada ziyaretçi vizesi red nedenleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Purpose of Visit: En sık karşımıza çıkan Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır. Özellikle acemi danışmanlar tarafından gerçekleştirilen başvurularda en sık alınan red nedenidir. Vize talebinizin sebebinin anlaşılamamasıdır.
Travel History: Daha önce yurt dışı deneyimi olmayan kişilerin karşısına en sık çıkan red nedenidir. Kişinin gidip, yasal olmayan yolla kalacağına inandığı için karşısına çıkmaktadır.
Financial Reasons: Seyahat amacınızı karşılayacak seviyede bakiyeye veya gelire sahip olmadığınız durumlarda karşımıza çıkabilecek Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır.