Vize prosedürlerinde değişikliğe giden Kanada konsolosluğu, Ağustos 2018 itibariyle parmak izi sistemine geçiş yapmıştır. Daha önceleri Kanada vizesi randevu işlemleri olmaksızın evrak kabulünü gerçekleştirilebiliyordu. Ancak bu durum şuan maalesef mümkün değildir.

Türkiye’nin Kanada’ya özgü ilk ve tek organizasyonu olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurularınızı güvenle gerçekleştirin.

 Kanada Vize Randevusu Nereden Alınır ?

Öncelikle randevu alınabilmesi için Kanada vizesi başvuru formunun eksiksiz ve hatasız olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kanada vizesi alanında profesyonel destek sağlayan Kanada Kültür Merkezi, tüm vize ihtiyaçlarınıza yanıt olarak Kanada vizesi randevularını adınıza ve en yakın tarihe almaktadır.

Her ne kadar parmak izi uygulamasına geçiş sağlanmış olsa bile yüz yüze görüşme yapılmamaktadır. Bu yüzden hazırlanan başvuru formu ve dilekçeler vize başvurularınızdaki belirleyici faktörler arasındadır.

Kanada Kültür Merkezi randevu tarihini dilediğiniz zamana alabilir, başvuru formunuzu profesyonel danışmanlık hizmeti dahilinde gerçekleştirir. 

“Kanada vizesi nasıl alınır?” sorusunu İsmail İNCE yanıtlıyor. 

Kanada Vizesi Randevusu Ne Zamana Verilir ?

Öncelikle bu randevu tarihini etkileyen en önemli faktörün yoğunluk olduğunu belirtmekte fayda var. 1 Ağustos itibariyle başlayacak olan uygulamada gerek gerçekleştirdiğimiz toplantılar, gerekse yetkili kişilerce görüşmemiz sonucunda; Ortalama sürenin 1-1,5 hafta sonrasına randevu verildiğini belirtmekte fayda var.

Elbette, başvuruların azaldığı dönemlerde bu süre çok daha kısalacaktır.

Kanada Vizesi Randevusunda Parmak İzi Nasıl Verilir ?

Ağustos 2018 itibariyle sadece randevu sistemine değil, parmak izi uygulamasının ilk adımı atılacak. Daha önceleri sadece evrak teslimi gerçekleştiriliyordu. Artık katılımın sağlandığı tek bir randevu’da tüm işlemler gerçekleştirilecek.

 Kanada vizesi başvurularında profesyonel destek sağlayan Kanada Kültür Merkezi ile başvurularınızı güvenle gerçekleştirin.