1 Ağustos 2018 tarihi itibariyle gerçekleşecek olan Kanada Vize Merkezi randevu sistemine geçiş yapıyor.  Gerçekleştirilen vize başvurularında öncelikli olarak evrak teslimi ve parmak izi alımı hedeflenmektedir.

Kanada vizesi alanında profesyonel destek sağlayan Kanada Kültür Merkezi ile Kanada vizesi başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Vize Merkezi Randevusu Nasıl Alınır ?

Telefon veya internet vasıtasıyla Kanada konsolosluğundan randevu alabilirsiniz.  Kanada Vize Merkezi randevu işlemlerinde seçilecek tarihlerin vize sürecini etkilediğini hatırlatmakta fayda var.

Kanada vizesi başvurularınızı Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla birlikte güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Randevu süreci ve birçok soruya Kanada Kültür Merkezi ile yanıt bulabilirsiniz.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

Öncelikle bu sürecin kişiye özel olduğunu hatırlatmalıyız. Ancak bu süreyi etkileyen belli başlı faktörler vardır; Başvurunun gerçekleştirildiği zaman, Kanada vizesi biriminin yoğunluğu bu süreci etkileyen temel faktörler arasında yer almaktadır.  Ancak Kanada Vize Merkezi parmak izi işlemlerinin bu süreci etkilemeyecektir.

Kanada vizesi başvurularındaki ortalama süre 3-5 hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Kanada Kültür Merkeziyle, Kanada vize işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, 2008 yılından itibaren kişilere profesyonel destek sağlamaktadır.

“Kanada vizesi kaç günde çıkar?” sorusunun yanıtını İsmail İNCE veriyor.
…..