kanada can plus uygulaması

Vize başvurusu gerçekleştirildiğinde alınabilecek en kötü yanıt şüphesiz Kanada öğrenci vizesi reddi olacaktır. Vize taleplerine gelen olumsuz yanıtların en temel sebepleri arasında hatalı veya eksik yapılan Kanada öğrenci vizesi reddine sebebiyet vermemektedir.

Kanada öğrenci vizesi almanın tek anahtarı; Eksiksiz ve kendinize ifade edebileceğiniz bir başvuru gerçekleştirmektedir. Kanada öğrenci vizesi başvurunuzu Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirin.

 Kanada Öğrenci Vizesi Reddi Sebepleri Nelerdir ?

Aslına bakarsanız sunulabilecek birçok farklı sebep vardır. Ancak aşağıda en sık karşılaşılan Kanada öğrenci vizesi reddi sebepleri yer almaktadır.

Videomuzu izleyerek sebeplere ulaşabilirsiniz. 

Purpose of Visit: En sık karşımıza çıkan Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır. Özellikle acemi danışmanlar tarafından gerçekleştirilen başvurularda en sık alınan red nedenidir. Vize talebinizin sebebinin anlaşılamamasıdır.
Travel History: Daha önce yurt dışı deneyimi olmayan kişilerin karşısına en sık çıkan red nedenidir. Kişinin gidip, yasal olmayan yolla kalacağına inandığı için karşısına çıkmaktadır.
Financial Reasons: Seyahat amacınızı karşılayacak seviyede bakiyeye veya gelire sahip olmadığınız durumlarda karşımıza çıkabilecek Kanada vizesi red nedenleri arasında yer almaktadır.

Kanada Öğrenci Vizesi Reddi Aldım

Vize başvurularına bazen olumsuz dönüşler yapılabiliyor. Yukarıda görebileceğimiz üzere bunula ilgili birçok sebep vardır. Kanada öğrenci vize başvurularına olumsuz yanıt verilmesindeki en önemli sebeplerden biriside; Hatalı, ya da eksik başvuru yapılmasıdır.

Kanada Kültür Merkezi olarak öğrenci vizesi başvurularınızı Kanada Konsolosluğunun istediği düzende gerçekleştiriyoruz.