İngilizce ve Fransızca olmak üzere iki ana dile sahip olan Kanada, Fransızca kursuna katılmak isteyen öğrencilere birçok avantaj sağlıyor. Paris’den sonra dünyanın en çok Fransızca konuşulan şehri olan Montreal başta olmak üzere birçok şehirde eğitim alabilirsiniz.

Kanada Fransızca kursu eğitim ücretlerinin özellikle Fransa’ya nazaran çok daha ekonomik olduğunu belirtmekte fayda var.

Ücretsiz başvuru gerçekleştirmek, Kanada Fransızca dil okullarına bir adım önde başlamak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Kanada dil okulları neden tercih ediliyor ?

Kanada Fransızca Kursu

10 ile 15 kişilik sınıflarda eğitim alma şansına sahip olacak, Fransızca’yı, Fransızca konuşarak öğrenme şansı elde edebileceksiniz.

Kanada’nın birçok bölgesinde eğitim alabilirken en ideal bölge olarak Quebec eyaletinin şehirleri gösterilmektedir. 4 haftadan başlayan süreyle, 1 yıla kadar kolaylıkla eğitim alabilirsiniz. Eğitim ücretlerinin Kanada Doları üzerinden hesaplanıyor olması, Kanada’nın dünyanın en kaliteli eğitim sistemlerinden birisine sahip olması bile Kanada Fransızca kursu  programlarını tercih etmek için önemli nedenler arasındadır.

Kanada Quebec tanıtım videosu;